Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A pápai Református Gimnáziumró...

A pápai Református Gimnáziumról vélemény?

Figyelt kérdés

Jó suli? Ha esetleg oda jársz/jártál milyen szak, kik tanítottak, élmények stb érdekelnek

Köszi a segítséget



2016. aug. 9. 16:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem jó, nagyon gyenge.
2016. aug. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mesélnél róla kérlek?
2016. aug. 9. 23:09
 3/8 A kérdező kommentje:
valaki?
2016. aug. 13. 17:41
 4/8 anonim válasza:
69%
A tiszteletesünk nagyon dicséri. Voltam a felsős hittanos találkozón novemberben, ott nagyon szimpatikus volt az iskola bemutatkozása. Mindenképpen ők vitték a pálmát a megjelent sulik között. Én is csak azért nem oda jelentkeztem, mert tőlem nagyon messze van,
2016. aug. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Szerintem jó suli!
2016. okt. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Igazabol ez hulyeseg. A suli alapvetoen eleg eros de inkabb real beallitottsagu. Elkell turni az Istennel kapcsolatos dolgokat amiket az uj igazgato nagyon nyomat. A kozosseg jo nem kell olyanoktol tartani mint beszologatas meg lenezes annyira ez itt nem jellemzo. Azert is jo meg mert itt onmagad lehetsz TENYLEG elfogadnak olyannak amilyen vagy jellemileg, kinezetileg is.
2018. nov. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 LittleMonster270 válasza:
Az új igazgatónak tényleg vannak baromságai de tűrhető.Maga a suli nagyon jó!A koli szintén.Az emberek jófejek és nyitottak egymás felé.A tanárok között vannak érdekesek de hol nincsenek...
2019. jan. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Rettenetesen leromlott a színvonal. De a legnagyobb probléma az, hogy vannak tanárok, akik koruknál vagy képességeiknél fogva egyszerűen alkalmatlanok a tanításra. Aki ide jelentkezik annak tudnia kell, hogy franciából, kémiából nem fog tudni felkészülni az egyetemre. Az igazgató egy olyan személy, aki egyáltalán nem veszi figyelembe a gyerekek, csak az iskola érdekeit és persze, hogy van drogozás mint mindenhol. A botrányokról nem is beszélve. Sajnos csak múlt időben beszélhetünk erről az iskoláról. Senkinek nem ajánlom.
2021. márc. 7. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!