Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szociális pontszám elérése...

Szociális pontszám elérése kolihoz, az én esetemben hogy kedvezőbb? (többi lent)

Figyelt kérdés

Tehát minél több szociális pontszámot kellene, hogy elérjek, ehhez pedig szükség van arra hogy minél hátrányosabb helyzetben legyek.

Jelenleg szüleimmel élek, de a szomszéd ház az édesapámé, oda nincs bejelentkezve senki, csak apa a tulajdonos, és gondoltam rá hogy átjelentkezek oda, mint egyedülálló. Erről mi a véleményetek? Egyetemre készülök, nincs jövedelmem.


Előre is köszönöm a válaszokat! :)



2016. aug. 10. 11:59
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
EKE, de elsőéves leszek!
2016. aug. 11. 13:36
 12/14 anonim ***** válasza:
Az mindegy, akkor az érettségi pontszámát nézik.
2016. aug. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Utolsó: NEM!
2016. aug. 11. 14:08
 14/14 anonim ***** válasza:
52%
De, kivétel lehet az ilyen eldugott hely, mint amire te jelentkeztél, és még csak meg se tudom találni a keresővel a rendes nevét. Na hagyjuk, felesleges itt vitázni a semmiről, már kaptál választ.
2016. aug. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!