Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » ELTE-TKK vagy Károli? :/

ELTE-TKK vagy Károli? :/

Figyelt kérdés
Ebben a tanévben érettségiztem, de mivel döntésképtelen voltam, nem jelentkeztem sehová. Most nyáron sikerült eldöntenem, hogy szeretnék angol-töri tanár lenni. Nem tudok dönteni azonban, hogy az ELTE-TKK osztatlan tanári képzésre jelentkezzek vagy ugyanerre a Károlin. Ha valaki tudna nekem segíteni, esetleg pro-kontra érvekkel vagy tapasztalatokkal megköszönném :)

2016. aug. 10. 20:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudok róla,hogy lenne most pótfelvételi a Tanárképző Központba. Én az ELTE-t választottam angol-francia szakpárral. Szerintem jelöld meg mind a kettőt,az ELTE nyilván nevesebb egyetem. Károlyis ismerősöm nincs.
2016. aug. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Pótfelvételin csak 1 egyetem 1 szakja jelölhető meg és csak önköltséges formában. Szerintem várj 1 évet, gondold át még jó sokszor, hogy akarsz-e ebben az országban tanár lenni meg menj el diákmelóra hátha megtetszik valami aztán következő felvételikor megjelölheted az ingyeneseket.
2016. aug. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
24%
kénytelen lesz várni,mert lezárult a pótfelvételi.
2016. aug. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Bocsánat azt elfelejtettem leírni, hogy nem pótfelvételire szeretném beadni a jelentkezésem hanem februárban :)
2016. aug. 10. 20:38
 5/9 anonim ***** válasza:
24%
Kereszt félévben se nagyon hírdet meg az ELTE tanárszakot:$ de javítsanak ki a többiek ha tévedek,amikor én néztem nem volt.
2016. aug. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

[link]

hát én itt találtam :)

2016. aug. 10. 23:07
 7/9 anonim ***** válasza:
12%
Akkor meg jól van :) Én továbbra is az ELTE-re szavazok kivéve ha vallásos vagy mert akkor a Károli a jobb.
2016. aug. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
75%

Én Károlis vagyok, és csak ajánlani tudom!

Nagyon imádja mindenki akit ismerek, az ELTÉ-vel ellentétben. Nem akarom leszólni, de akiket ismerek onnan nem szeretik a sulit, plusz csomóan átjelentkeznek hozzánk. Volt aki eleve úgy jelentkezett hogy "a nővérem az ELTÉ-re járt és utálta szóval azt mondta hogy véletlen se menjek oda". Amiket hallok leginkább azért nem szeretik mert nagyon elméleti az oktatás, tehát kiadják hogy mit kell tudni, neked pedig magadtól kell mindent összeszedni és megtanulni.


Ha a Károliról kérdésed lenne, nyugodtan írj! :)

2016. aug. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
12%
5 évig tanultam az ELTE-n ez idő alatt két diplomát szereztem (BA, MA), és bátran mondhatom, hogy én imádtam a sulit, és szinte azonnal találtam állást. Az interjún külön jó pont volt, hogy ELTE-s voltam, mivel az interjúztatók is anno ott szereztek diplomát. És hát ez általában mindenhol így van. Azt senkitől nem hallom a 40+ korosztályban, hogy Károlis vagy Pázmányos diplomája lenne, de ugyanakkor ezek az emberek vesznek fel dolgozni és lesznek a főnökeid, szóval nem mindegy!
2016. aug. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!