Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nemzeti Közszolgálati Egyeteme...

Nemzeti Közszolgálati Egyetemen az RTK-n mennyi az esélye, hogy valamelyik szakon kötelező lesz egy emelt szintű érettségi jővőre? Sok esély van rá? Ha kell valamiből emeltezni, akkor azt mikor fogják tudatni velünk?

Figyelt kérdés
Köszi elöre a válaszokat!

2016. aug. 10. 23:08
 1/4 anonim ***** válasza:
78%
Tök mindegy, mert valamiből mindenképpen kell emeltezned, hogy összeszedd a pontot, hacsak nem vagy egy olimpikon. Kötelező viszont nagy valószínűséggel nem lesz, mint ahogy belügy érettségit sem kötelező tenned.
2016. aug. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Idén nem emelteztem, megis 400 pontom volt :)
2016. aug. 14. 13:44
 3/4 anonim ***** válasza:
Egészségedre akkor :) Lehet, hogy nem kell majd az emelt, de be nem fogsz jutni :) Az ilyen flegma embereket amúgyis kinézzük :)
2016. aug. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Flegma? Csak azert, mert leirtam a pontom. Hidd el, nem vagyok az, van eleg bajom, iden nem jutottam be, ahova szerettem volna. Egyszeru kerdest tettem fel, nem veszekedni jottem. De koszonom a valaszod :)
2016. aug. 14. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!