Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kirúgnak ha nem fizetek?

Kirúgnak ha nem fizetek?

Figyelt kérdés
Sziasztok az a problémám merült fel, hogy egy kisebb anyagi hullámvölgybe került a családom, így állást kellett keresnem az egyetemi tanulmányaim mellett. Hajón dolgozom így nincs szabadidőm és otthon sem vagyok, így nem tudok már lassan fél éve bejárni az iskolába. Kaptam egy levelet, hogy átraknak fizetősre, viszont nekem semmi időm sincs ezt elintézni a munkám mellett. Kérdés, hogyha nem fizetem be a tandíjat akkor automatikusan ki fognak rúgni? Vagy mi a lefolyás ennek?

2016. aug. 15. 13:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Akarsz még ide járni? Ha igen, akkor neten utalj nekik. Ha nem akkor neten leadhatod a kérvényt, hogy szüntessék meg a hallgatói jogviszonyod. Ha ide tudtál kiírni kérdést, akkor akármelyiket a kettő közül el fogod tudni intézni. A döntés a tiéd.
2016. aug. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hányadéven vagy?

Nem tudsz passziváltatni egy-két félévig?

2016. aug. 16. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Harmadéven vagyok, de nem akarom folytatni, így teljesen fölöslegesnek tartom, sok az elmaradásom és ki is rázódtam a dologból.


Viszont fogalmam sincs hol találok ilyen nyomtatványt, sosem gondoltam volna, hogy ilyenekhez kell majd folyamodnom :D

2016. aug. 16. 02:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!