Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Felvesznek-e a Nemzeti Közszol...

Felvesznek-e a Nemzeti Közszolgálati Egyetemre?

Figyelt kérdés
Negyedikes vagyok. Emelten fogok érettségizni magyarból. Ahogy értelmeztem a honlapon, csak a magyart és a törit nézik inkább, tehát a választott érettségi tantárgyam lehet a rajz is? Az úgysem számít, csak a pontok? Azért gondoltam a rajzra, mert az könnyű, szóbeli sem nehéz, és ha úgyis a magyart és a törit nézik, akkor nem strapálom magam egy nehezebben, ha úgyis mindegy és készülnék a többire, hogy több pontom legyen. Kérlek válaszoljatok!!!! És ha van olyan aki a NKE en van, az írhat ezen kívül még bármit!!! a közlekedésrendészetre szeretnék menni, úgy van eddig! KÖSZÖNÖM ELŐRE IS!!!!

2016. aug. 16. 11:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Hogy a pics.ába válaszoljunk, ha még te sem tudod hányas az érettségid.
2016. aug. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
most leszek szeptembertől negyedikes, nem a pontokat kérdeztem, azokkal tisztában vagyok. Azt kérdeztem, hogy ugye igy is ahogy leirtam van e esélyem, ugye rajz érettségivel, azt nézik? lepontoznak amiatt, vagy csak a pontokat nézik, ha ugyis a töri magyarra kell gyurnom. Érted mit szeretnék kérdezni?
2016. aug. 16. 11:53
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát akkor szerintem a rajzod 2-es is lehet, nem fog számítani. Magyarra, törire koncentrálj!
2016. aug. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Rajz érettségi nem nehéz, abból meglesz az ötös, meg nem vagyok rossz tanuló, mindenből meglesz a 4-es 5-ös, főleg ha jól rákészülök. Akkor ez nem fog jelenteni nekem semmilyen hátrányt ha rajzból érettségizek, igaz? Csak, hogy biztosra menjek azért kérdezem, mert én a honlapon is úgy értelmeztem, hogy nem
2016. aug. 16. 11:59
 5/9 anonim ***** válasza:
Nálunk egy csomóan énekből érettségiztek, semmi hátrány nincs belőle.
2016. aug. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
igen? óó de jó, köszönöm, hogy írtál!! Te hol tanulsz pontosan?:))
2016. aug. 16. 12:01
 7/9 anonim ***** válasza:
Tudtommal kötelező vagy kötelező lesz egy természettudományos tárgyból érettségizni, szóval nem úszhatod meg ilyen könnyen. Persze azon kívül megcsinálhatod a rajzot is.
2016. aug. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nálunk pedig sokan etikabol, tarsadalomismeretbol meg mediabol erettsegiztek. Szoval nem lesz hatranyod egyaltalan, de csak a torire meg a magyarra koncentralj mert csak azt fogjak mezni
2016. aug. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A rajzot nem nézik az NKE-n. Ilyen 5-10 pontod fog rajta múlni max. Viszont a törin-magyaron minden egyes % pontot ér, úgyhogy azokkal hajrá, viszont a matekot is viheted ha pl a törid rossz lesz. Én abból emelteztem, az nem volt olyan vészes. Meg alkalmasságira készülgess, nagyon sok embert kiselejteznek rajta.
2016. aug. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!