Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » A Magyar Honvédség Altiszt...

A Magyar Honvédség Altiszt Akadémiájára vagy Nemzeti Közszolgálati Egyetem tüzérszakjára felvesznek akkor ha színtévesztő vagyok?

Figyelt kérdés

Úgy tudom hogy enyhe színtévesztéssel tüzér katona lehetek ez igaz?


A NKE-re és az MH AA-ra egyaránt felvesznek?



#színtévesztés #NKE #Tüzér szak
2014. febr. 22. 18:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól függ melyik színeket kevered. Ha a magyar zászlót összetéveszted a szerbbel, az gáz lehet.
2014. febr. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne csináld már ezt, hogy beírod ezerszer kérdésre. Millió színtévesztős kérdés van és ráadásul már 1 kérdéssel előbb is írtad és egy srác nagyon jól megválaszolta és próbált segíteni, hogy megadja a katonaorvosok elérhetőségét, akik jobban tudnak válaszolni. Ha megkérdezed 500x itt, akkor se fogsz jobb választ kapni, csak maximum ordenáré baromságokat és trollkodást.
2014. febr. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

az előzőnek van igaza.

De ha nagyon tudni akarod, az alkalmasságin van 4 táblácska. Erről kell megállapítani hogy mi van bele írva, biztos láttál már ilyen vizsgálatot. Van Színvakságra és színtévesztésre is. Ha valamelyiket elszúrod alkalmatlan. Ha nem akkor alkalmas vagy.

Gondolom ez attól függ milyen mértékű.

2014. febr. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Aham, vannak agyas gyerekek, akik betanulják a 40 éve használt táblákat, aztán éles helyzetben meg bebuknak.
2014. febr. 23. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
az NKE biztos kizáró ok nekem azt mondták felvételin, az AA oké lehet de nem a tüzér szak, én idén megyek az AA-ra fegyverműszerész szakra színtévesztőként majd ott kiderül, de kellő pénzel minden megoldható......
2014. febr. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!