Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nemzeti Közszolgálati Egyetem-...

Nemzeti Közszolgálati Egyetem- Rendészettudományi Karára mennyi az esélye, hogy felvesznek?

Figyelt kérdés
Minden alkalmassági vizsgán megfeleltem. Kb 395 pontom lesz. Az lenne a konkrét kérdésem h biztosan bejutok-e oda ahova akarom? hallottam olyat, hogy ha esetleg megjelölöm első helyen mondjuk a bűnügyi nyomozóit, ahova nem lesz elég pontom, akkor a második helyezett gazdaságvédelmi-nyomozóira sem vesznek fel, mivel oda nem első helyen jelöltem meg. És igaz, hogy elegendő pontszámom lenne nekem a gazdaságvédelmi nyomozóira, de elsőként azokat veszik fel oda, akik azt a szakot első helyként jelölték meg. Én viszont úgy tudom, hogy ha elég pontom van valahova akkor kötelességük felvenni, akár első, akár 10. helyen jelölöm meg. Most akkor ez hogy is van? Fontos légyszíves segítsetek, mert van még időm sorrendet módosítani..:P

2012. jún. 15. 19:14
 1/5 Szofikacska válasza:
Szió, én is jelentkeztem idén, de pszichológiain elbuktam. Szintén a bünügyit jelöltem elsőnek, másodiknak gazdaságvédelmit, és nekem sem lenne meg a pontom a bünügyire, még a gv-re sem. De úgy tudom hogy tényleg csak azt veszik, illetve azokat részesítik előnyben, akik elsőként jelölik. Mert hiába van meg neked bőven a pontod, utána azt figyelik, hogy ki hanyadikként jelölte meg. Aztán ha vagy nem tudnak dönteni, szerintem előveszik a tesztek eredményeit...
2012. jún. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor valoszinunek tartom hogy inkabb olyat teszek meg elso helynek amihez biztosan elegendo pontom lesz.
2012. jún. 16. 17:39
 3/5 anonim válasza:
100%
Na figyelj, a helyzet az, hogy köze nincs hozzá annak, hogy mit hányadikként jelöltél meg, hogy felvesznek-e vagy sem. Ebben az Oktatási Hivatal dönt és kötelesek felvenni, ha te eléred a ponthatárt, ennyi.
2012. jún. 17. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a válaszokat. Akkor a sorrendet mégse módosítom. És csak bízom benne, hogy felvesznek valahova...:)
2012. jún. 17. 13:07
 5/5 anonim válasza:
Felvettek?:D
2015. aug. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!