Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyibe kerül nektek a kolis...

Mennyibe kerül nektek a kolis élet?

Figyelt kérdés
Buli, kaja, pia, suli, bérlet, havi kolidíj, meg minden amire csak költesz. Összesen mennyiből jössz ki? Kényelmesen vagy szűkösen? És végül, fővárosban vagy máshol van a kollégiumod?

2016. aug. 16. 23:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Én a BME kolijában lakok, az 9500 havonta. Kaját otthonról viszek, mert szeretem a finom főtt ételt, ráadásul milliószor olcsóbb, mint BP-n bármi, reggeli+vacsora kijön 5000-ből kb.. Ha ott vennél főtt kaját, 1k lenne egy ebéd, főzéshez idő kell, de a piac is drágább szokott lenni. Piálni nem igen szoktam mert a sört nem szeretem, de amikor elmegyünk kb. havonta, olyan 2-3k-t hagyok ott, bár ez is függ attól, milyen társasággal, milyen mértékben és mit iszok. Bulizás eléggé változó hogy mennyibe kerül, bár annyira sokra nem járok, inkább múzeumba nézek be ritkábban. Bérletem nincs, mert van vaksági kártyám, amivel ingyenes, de úgy tudom 9k egy havibérlet.
2016. aug. 17. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Koli 14 ezer, BKK bérlet 3750. A kaját odafigyelősen ki lehet hozni 1000ft/napból. Egyébként 390 a gyros 200 a pizzaszelet kb minden második sarkon, szóval egyáltalán nem drága, de ha nem figyel az ember úgy elmegy 2000ft/nap, hogy csak na.


Szerintem 50-55ből ki lehet jönni egy hónapban ha odafigyelsz.


Pesten egyébként nem szúrják ki a szemed 639ft/órával a diákmunkák sem, elmész egy esti leltárra nettó 8000 ft simán bejön.

2016. aug. 17. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!