Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha utolsó évben átjelentkezem...

Ha utolsó évben átjelentkezem levelezőről nappalira, akkor a diplomámban milyen tagozat lesz írva?

Figyelt kérdés

2016. aug. 18. 18:21
 1/3 Vodafonelive ***** válasza:
Szerintem ilyen nem lehetséges. Nappaliról levelezősre biztosan át lehet jelentkezni (nálunk lehet). Azért egy levelezősnek jóval kevesebb a követelmény, mint egy nappalis hallgatónak és kevesebb anyagot is kell tudnia. Újrafelvételizésnél, ha fel is vesznek nappalira az már csak az ottani tanároktól függ, hogy mennyit akkreditálnak át.
2016. aug. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Azért egy levelezősnek jóval kevesebb a követelmény, mint egy nappalis hallgatónak és kevesebb anyagot is kell tudnia.


Ez nem így van. Pont ugyanaz a vizsga anyaga, csak az óraszám sokkal alacsonyabb. Nálunk szóbelin pl fogalma sincs a tanárnak, milyen képzési rendben vagyok...

2016. aug. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nálunk elég nehezen tudom elképzelni, hogy a tanárok megengednék maguknak ezt. Mindegyikük azt gondolja, hogy iszonyú fontos a tantárgyuk. Az egyetlen könnyebség talán az volt nekik, hogy anatból írásbeli volt, nem szóbeli. Meg a diploma, kompetenciák is ugyanazok. Sajnos a Tvsz erre a kérdésre egyébként nem tér ki.
2016. aug. 18. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!