Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nem tudok donteni. Tudnatok...

Nem tudok donteni. Tudnatok nekem segiteni? Most leszek nyolcadikos. Megtetszett egy pár iskola, de nem tudom hogy melyiket valasszam.

Figyelt kérdés

Nyelvet szeretnek leginkabb tanulni,es a real tantargyakat nem szeretem annyira. Az erdekelne hogy melyik iskola mennyire eros,milyenek a nyelvtanulasi lehetosegek,es hogy milyenek az osztalykozossegek. Az iskolak pedig,nem sorrendben:

-Madach (budapesti)

-Szent Istvan

-Konyves Kalman

-Dunakeszi Radnoti

-Veres Palne

-Berzsenyi Daniel

-Szent Laszlo

-Szerb Antal

-Boronkay Gyorgy

Elore is koszonom a valaszokat!!



2016. aug. 18. 22:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
14%
A Mechwart az jó
2016. aug. 19. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Oké,koszonom,de en inkabb gimnaziumot szeretnek es lehetoleg ezek kozul valasztani.:) Es nem informatikait.
2016. aug. 19. 13:12
 3/11 lunayaso válasza:
53%
sziaa! én mindenképpen a madáchot választanám:) nagy hangsulyt fektet a nyelvtanulásba a szóbelin is kellett angolul szobelizni szoval szerintem az neked jó lesz. és ezek közül az iskolák közül ez a legerősebb:) nem járok ide egyébként de sok jót hallottam és sok ismerősöm jár ide és nagyon szeretik a közösség nagyon jó. mellesleg belül a suli gyönyörű:D
2016. aug. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 lunayaso válasza:
66%
vagyis a szent istván a legerősebb de ha nyelvet szeretnél tanulni és a reál nem az erősséged akkor nem ajánlom mert ez egy reálos suli.
2016. aug. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia en istvanos vagyok. Ahogy az elozo is leirta ezek kozul az istvan a legerosebb. A kozosseg nagyon jo:)). A tanarok jofejek. Viszont ez zenyleg realos suli. Szoval sajnalom. Pedig iszonyatosan imadok odajarani:)
2016. aug. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Uuu nagyon köszönöm szépen a válaszokat😊😊 Igen én is úgy olvastam hogy a Szent Istvan inkább reálos iskola.A Madáchról jókat hallottam.És esetleg a Radnótiról nem tudtok valamit?
2016. aug. 22. 19:17
 7/11 A kérdező kommentje:
Es esetleg a Boronkayrol?
2016. aug. 24. 10:25
 8/11 Bogi11 ***** válasza:
36%
A Radnótiban nincsen 4 osztályos képzés.
2016. szept. 10. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Tenyleg? Es otosztalyos? Marmint ilyen nyelvi elokeszitos.
2016. szept. 11. 14:36
 10/11 anonim ***** válasza:
28%
Szia, az előző válaszoló összekeverte a két Radnótit, a Dunakeszi Radnótiban van négy osztályos képzés, a budapestiben nincs, ott csak hat osztályos van. Egyébként én a Madáchot javaslom, egy klassz közösség, változatos programok, elég erős követelmény, és persze nagy a választék a tanulható nyelvekből. Most vagyok végzős, és nem bántam meg, hogy idejöttem! Ha lenne valami konkrét kérdésed, várom szeretettel:)
2016. szept. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!