Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hol tudnék felkészülni emelt...

Hol tudnék felkészülni emelt szintű testnevelés érettségire?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Idén érettségiztem, azonban az általam megjelölt szakra való bejutás nem sikerült, így megváltoztak továbbtanulási szándékaim.

Utólag testnevelés érettségire lenne lehetőségem felkészülni a volt iskolámba tesitanárral egyeztetve?

Vagy ez nekik ütközhet valamiféle szabályba ha egy már elballagott diák aki nem nappali tagozatos bejár hozzájuk tesi faktra?

(Személy szerint kétlem, hogy ez bármiféle problémába is ütközhet, főleg személyes megbeszélések után, de azért feltettem a kérdést biztos ami biztos és hátha volt már valaki hasonló helyzetbe mint én)



2016. aug. 19. 13:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Nálunk a suli indít tesifaktot, hogy rendesen felkészülhessenek az érettségizők. Szerintem simán segíthet a volt tanárod, nem hiszem, hogy bármi gond lehet belőle.
2016. aug. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tanár jófejségén múlik. Ha nem jön össze, akkor a TF-en is van felkészítő, és oda is bejárhatsz gyakorolni.
2016. aug. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Az adott tanárral elméletileg jóba voltam így talán összejöhet.

A tf felkészítő pedig veszett ügy 250km-re lakom pesttől

azért köszi a válaszokat :)

2016. aug. 19. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!