Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha felvin egy szaknál a...

Ha felvin egy szaknál a képzést indító intézmények listája közül lekerült egy egyetem, akkor februárban nem tudom majd oda leadni a jelentkezésemet?

Figyelt kérdés
Amíg a 2015ös ponthatár volt kint, ott szerepelt az egyetem neve a képzést indító intézményeknél, majd kikerültek a 2016os ponthatárok, és hirtelen eltűnt az az egyetem... Valószínű, hogy jövőre nem jelentkezhetek oda?:(

2016. aug. 21. 10:54
 1/1 anonim ***** válasza:

Azért tűnt el, mert jelenleg a pótfelvételi folyik, és most csak azok láthatóak, amelyek pótfelvételit is hirdettek. Ha kereszt féléves eljárás fog folyni, és azt sem hirdet, akkor majd december környékén lesz látható, hogy indítanak e jövő szeptemberben induló képzést.

Ha a pontszámító kalkulátort használod, akkor is csak azokra a szakokra tudod kiszámolni most a pontod, akik pótfelvételit hirdettek.

Melyik egyetemről van szó egyébként? Nem hiszem, hogy megszüntettek volna egy teljes egyetemet

2016. aug. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!