Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szemüvegesen felvethetnek a...

Szemüvegesen felvethetnek a Nemzeti Közszolgálati egyetemre? (NKE)

Figyelt kérdés
[link] <-- itt van leírva, egy táblázatban meg alatta szöveg, de nem értem. Kérem segítsen valaki, vagy írjon olyan aki ott tanul és szemüveges vagy tud valamit mondani nekem. A rendészettudományi karra szeretnék menni, majd egy év múlva, a szemüvegem -0,75 vagy -0,1 ((a dr nő nagyon rondán meg össze vissza ír, majd felhivom)) szoval megmondaná nekem valaki, hogy ha mindkét szemem ugyan olyan rossz, alkalmas vagyok e? nagyon nagyon megköszönném!!!

2016. aug. 22. 16:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Jelentkezhetsz. Csak alkalmasságot kell csinálni. :)
2016. aug. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De mikor vagyok alkalmas? Hol a hatar? Sajnos a tablazatbol nem tudtam megallapitani :(
2016. aug. 22. 22:57
 3/6 anonim ***** válasza:

Olyan nem létezik, hogy -0,1-es szem, illetve biztos, de arra nem adnak szemüveget. :)

Ez egy annyira gyenge dioptria, hogy biztosan mehetsz vele oda, hiszen simán kontaktlencsézhetsz is, s valószínűleg szemüveg nélkül is látsz nagyjából.

NKE-n az alkalmasságin a nagyon nagy dioptria továbbá a kancsalság a kizáró ok, úgy tudom.

2016. aug. 23. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszod!!:))
2016. aug. 23. 09:48
 5/6 anonim válasza:
4 dioptria a határ
2016. aug. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Van egy haverom,rendőrtisznek jelentkezett.Túl rossz volt a szeme és a pszichológián is megb.ták,de fellebbezett és mégis felvették
2016. aug. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!