Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemisták! Volt már olyan...

Egyetemisták! Volt már olyan veletek, hogy egész nap bent voltatok a suliban? Hogy bírtátok?

Figyelt kérdés

Nekem most lesz egy olyan nap, hogy 11-re megyek és 8-ig bent vagyok, ebben nincs egy lyukas órám se. A szünetek 10 percesek, csak egyszer van fél órás. Azt se tudom, mit vigyek magammal enni (fogyni szeretnék, szóval nem szendvicset kéne), meg hogy mennyire fogok tudni koncentrálni...

Tudom nem kötelező bemennem, mert csak kettő gyakorlatom lesz, a többi előadás, de azért jó lenne.


2016. aug. 25. 09:33
 1/7 anonim ***** válasza:
92%

Ugyan már:D Első pár héten bejársz majd, rájössz, hogy totál felesleges, a legszükségtelenebb órákat kihagyod és már nem is lesz olyan borzalmas.

Én is mindig elhatároztam, hogy bejárok mindenre, aztán igen hamar rájöttem, hogy felesleges. Azokra az órákra nem éri meg bejárni, ami nem ad semmi pluszt, a tanár csak felolvassa a diákon lévő szöveget, amit amúgy fel is tesznek netre...

2016. aug. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Itt csak az a gáz, ha van katalógus és lebuksz, hogy más írja alá. Nekem tömbösítve vannak az óráim, mert levelezős vagyok és volt olyan, hogy reggeltől estig előadások voltak. Többnyire csak így szokott lenni(az előadások egy része nálunk is csak felolvasás). Csak az alacsony óraszám miatt nem érdemes kockáztatni, de 1-1 napot ki lehet bírni.


Azt tudnám tanácsolni, hogy vegyél valamilyen normálisabb fehérjeport és ha éhes leszel iszol belőle. az úgy se tesz a fogyókúrádban kárt és eltelít. Én bébi tápszerrel csináltam ugyanezt de figyelmeztettek, hogy azzal lehet hízni és inkább leálltam vele meg nem is volt jó az íze.

2016. aug. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem második félévben volt a hétfőm olyan, hogy reggel 8-tól 20-ig, bár nálunk fél órás szünetek vannak. Jó és érdekes óráim voltak végig, az utolsó pl kémia laborgyakorlat mindig felrázott annyira fantasztikus tanárom volt.

Nem mondom, hogy mindig tip-top volt a figyelmem, de nem rosszabb, mint más napon kevesebb óraszámnál.

2016. aug. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a legdurvább elsőben volt, hétfőn reggel 8-9 egy gyakorlat (kötelező), majd 12-20-ig előadások (90 perc óra, 30 perc szünet). Nehezen viseltem, és mivel előadások voltak, így az elsőt kihagytam 3. héttől kezdve.
2016. aug. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is volt ilyen, de ahogy az első is írta. Van olyan előadás, ahol a tanár érthetetlenül magyaráz és az egész anyag fent van a neten, akkor nem fogsz bejárni. Szemináriumokon van, hogy a tanárok elfelejtenek bejönni, (legalábbis nálunk többször előfordult) úgyhogy reménykedj benne, hogy azért mégse lesz annyira egyhuzamba az egész. Vigyél főtt ételt, és elméletileg van a legtöbb egyetemen mikró, ott meg tudid melegíteni a főzit vagy tésztát vagy akármit :) Ha tényleg ennyire zsúfolt lesz a napod a valóságban is, mindenképpen vigyél azért szénhidrátot, mert főzelékkel egész nap nem tudsz odafigyelni.
2016. aug. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Az előző szemeszterben minden kedden 8-tól 8-ig volt órám lyukas nélkül, ráadásul mind katalógusos... Kibírtam valahogy, de délután 2-3-tól már nem igazán voltam képben.
2016. aug. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
71%
36 kreditet vettem fel mostani félévre, kb 6 órát fogok eltölteni 1 héten az egyetemen. :D
2016. aug. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!