Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 24 evesen fel tudom mentetni...

Lumia 532 kérdése:

24 evesen fel tudom mentetni magam matekbol hogy vegre le birjak erettsegizni?

Figyelt kérdés
ha abbol folmentenenek meg tudnam csinalni nagyon sokat kene meg igy is tanulnom de meg lenne, az a helyzet hogy en hiaba ertek meg vmit nagy nehezen matekbol masnapra elfelejtem de altalaban fol se fogom az egeszet, altalanosban is meg kellett volna buknom de olyan volt a tanar h csak ugy megkegyelmezett, utana nagyon gagyi kozepiskolaba jartam ahol minden evben potvizsgaztam matekbol es minden evben megkegyelmeztek csak ugy tudom hihetetlen de tenyleg, leérettsegizni viszont mar nem birok belole. ott mar nem kegyelmeznek meg. ezert szeretnem ha felmentenenek matekbol h masik targybol erettsegizhessek helyette, van eselyem ennyi idosen?

2016. aug. 25. 13:28
 1/7 anonim ***** válasza:
42%
Ismerősöm 18 évesen érettségi előtt elment valami orvoshoz, hogy adjon ki neki egy papírt hogy felmentsék matekból, egy tesztet kell megcsinálnod, és kész. Nem értem miért vártál eddig.
2016. aug. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
azt hittem hogy ezt nehezebb elintezni
2016. aug. 25. 13:36
 3/7 anonim ***** válasza:
73%
Hát gondolom ha ennyire nem megy, akkor valami mentális visszamaradottságod is van, arra pedig járhat a felmentés.
2016. aug. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az ilyen esetekből tanulva nem kellene megsértődniük a szülőknek, ha bármelyik tanár bármilyen diszességet gyanítva pszichológushoz küldi a gyereküket. Minél előbb tisztázódik a gyanú, annál jobb. Nem annak kell örülni, ha szó nélkül "megkegyelmeznek" a gyereknek, mert az nem old meg semmit.


Kérdező, sok sikert!

2016. aug. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
koszi a valaszokat akkoriban en is gondoltam hogy milyen rendesek hogy nem húznak meg, most mar banom inkabb huztak volna meg es kuldtek volna orvoshoz
2016. aug. 25. 15:16
 6/7 anonim ***** válasza:
Van papír viszont más kell helyette...
2016. aug. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sikerült?
2017. febr. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!