Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson vagy Benelli 491-es...

Simson vagy Benelli 491-es lenne jobb kezdő mocinak?

Figyelt kérdés
Most szereztem meg a jogsit és a munkahely kb 25 km-re van és ha olyan van mocival szeretnék bejárni. Melyiket olcsóbb fenntartani? Illetve melyik a jobb összesitve? A Simson-nál S 50-re, S 51-re vagy valami hasonlóra gondoltam.

2016. júl. 10. 23:48
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt nem írtam hogy 50 cm3 alatti legyen a moci, és elfogadok ajánlást más hasonló mocikról is. :)
2016. júl. 10. 23:53
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha lehet, a benellit válaszd..ha megkérdezik a munkahelyeden, na öcsisajt, milyen mocit vettél? ..akkor a benelli szóra csak bután néznek...a szimót mindenki ismeri, azt leszólják..(érdemtelenül)


-figyu haver...vettem egy benellit..

..a haver meg nem meri megkérdezni, hogy az micsoda..


amúgy jó kis masina, megy mint a vihar.

2016. júl. 11. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igazából a Simson jobban tetszik meg kevesebbet eszik, csak az rémiszt meg hogy sokan mondják azt hogy van gond vele.
2016. júl. 11. 11:40
 4/5 anonim ***** válasza:

A Simsont egyértelműen olcsóbb fenntartani hiszen pár száz forintok az alkatrészen és ha rendesen be van "lőve" a Szimó nem hagy ott sose. Ha mégse akkor meg árokparton megjavítod, de a lényeg hogy gyertya kulcs mindig legyen nálad ha el indulsz vele. Hosszú távra pedig a Simsonba ajánlom a 15/16-os első fogaskereket és a hosszú 4. fokozatot beletenni, de ha tudsz bánni a kezeddel és tudod úgy húzni a gázt akkor azzal sincs gond, utána már csak az autósokkal kell vigyázni hogy ne toljanak le. Na most a Benelli egy robogó ami ha beszarik akkor sz*pás van mert azt nem tudod szétkapni az út szélén hogy megjavítsd. De viszont ha bevan állítva akkor az is megyeget ,csak arra drágák az alkatrészek, pl egy karbi pucolásnál szét kell bontani a motort. Szóval szerintem egy Simson S51 jobb választás szerelés és költségvetési szempontokból is.

Ha Simsont veszel akkor próbálj törekedni az S51-es 4 sebességes modellre. Az S51 hosszabb távon jobb véleményem szerint. Remélem segítettem.

Ja és ne legyen félre értés ,hogy szarok a robogók ,mert nem motor. Én csak leírtam amit.

2016. júl. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
akkor nem hagy ott ha német alkatrészeket veszel bele és normális olajjal hajtod a simson nem olcsó motor
2016. júl. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!