Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ti várjátok az iskolát?...

Ti várjátok az iskolát? Alkérdés: Várjátok a 8. -at és egyben a központit?

Figyelt kérdés

2016. aug. 27. 17:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Mindenféle rosszindulat nélkül: az ilyen típusú kérdésekkel mit akartok elérni? Van, aki várja, van aki nem. Mire jó a kérdező szempontjából, ha lát itt pár igent, és pár nemet?


Egyébként én egyetemista vagyok, ebben a félévben végre lesznek olyan szaktárgyak, amik érdekelnek is, nem csak természettudományos meg humán meg bevezető tárgyak. Szóval ja, én várom.

2016. aug. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Csak érdekelnek a vélemények :D
2016. aug. 27. 17:28
 3/3 anonim válasza:
Én is most leszek nyolcadikos es addig nem izgultam annyira mig ma a konyvekkel egyutt meg nem kaptam az orarendet meg a tanarok nevsorat. Tehat most elegge izgulok. A felveteli a masik (a kompetenciaval egyutt).. azert ide nem irnam ki a reszletes velemenyemet viszont hogyha erdekelne akkor irj privatba 😉
2016. aug. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!