Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ti várjátok a sulit és ha...

Ti várjátok a sulit és ha igen miért és melyik suliba jártok?

Figyelt kérdés

2016. aug. 9. 14:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%
Én most az érettségi miatt nem vagyok túl lelkes, de azért a haverokat jó lesz újra látni :)
2016. aug. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
92%
Én pedig pont az érettségi miatt várom. :D Az előző évvégim nem lett olyan, amilyet szerettem volna, ezért motivált vagyok, hogy megmutassam, hogy tudok teljesíteni. :D
2016. aug. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Így van sok sikert!:)
2016. aug. 9. 15:00
 4/15 anonim ***** válasza:

Várom, mert szeretek új dolgokat tanulni.

(Corvinus, alkalmazott közgazdaságtan)

2016. aug. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 piriiiii ***** válasza:
Várom, mert most megyek egyetemre, művészeti egyetem, szeretem a szakmámat (már megszereztem okj-nak megfelelő képzésben, de nem okj-n, és egyetemen tanulom tovább), remélhetőleg jófej emberek lesznek ott, ráadásul Budapestre költözöm. A Képzőre, szobrász szakon. De azért kicsit megijeszt, hogy így eltelik a nyár...
2016. aug. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Felnőtt tagozatra járok a Szt. Lászlóba. Nem várom, de elhatároztam az érettségit, ha már az élet nem ezt dobta anno.
2016. aug. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
én várom, mert nagyon jófej osztályom van :D tömörkény
2016. aug. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 piriiiii ***** válasza:
Utolsó. A szegedi Tömörkény? Oda jártam. :D
2016. aug. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Piriii


Annyit elárulnál hogy a szakoddal mihez lehet kezdeni?

Szóval múzeumban lehetsz idegenvezető vagy mi? Kőfaragást tanulsz ami inkább gyakorlat vagy mégis mi?

Oké hogy művészetet tanulsz de ezáltal mihez fogsz tudni kezdeni? Gondolom nem leszel festő vagy híres szobrász ezáltal annyira nem értem mi értelme (mivel szerintem a híres festők és szobrászok nem egyetemet végzettek de lehet nem én tudom jól)

2016. aug. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Én várom, nagyon. Szeretem az egyetemet, érdekel is amit tanulok, a szaktársak is kedvesek.

PTE-ÁJK, másodév

2016. aug. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!