Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemi órarend szerkesztés?

Egyetemi órarend szerkesztés?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Első éves egyetemista vagyok (felnőttképzés) és látom, hogy az órarendem már össze van állítva a neptunba, holott a tárgyfelvét amugy csak ma reggel 06:00-tól van.


A kérdés az, hogy ez azért van mert elsőéves vagyok és majd csak a 2. félévemben tudom felvenni magamtól?

Illetve, hogy az időpontokat tudom-e szerkeszteni?


A válaszokat előre is köszönöm!


2016. aug. 29. 05:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Az elsőéveseknek nálunk is a rendszer állíttja össze (csak nálunk szerencsére ezt közölték is). Időpontot nem lehet változtatni, csak nagyon indokolt esetben, ha írsz a HIK-nek (fontos, nem HÖK, hanem HIK, mint Hallgatói Információs Központ, ha nem is pont így hívják, biztos van nálatok is hasonló). Az indokolt eset azt jelenti, hogy pl. ugyanabban az időpontban két órád van. Ha egyéb programoddal ütközik, akkor a programodat leszel kénytelen átrakni, nagy valószínűleg le fognak rázni azzal, hogy "ha más meg tudja oldani, akkor te is". Nekem is egy másik képzésemet kellett totál átpakoltatnom. Tovább abban sem segítenek, ha két órád két külön épületben van, és olyan rövid a szüneted, hogy nem érsz át a másik épületbe... Ott tanárokkal kell megbeszélni.
2016. aug. 29. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Attól, hogy az órarended megvan, még simán lehet, hogy ezekre a tárgyakra neked kell jelentkezni. Foszkon meg pláne nem nagyon tudsz később se szerkesztgetni, mert ott nem magas a létszám és nem adnak egy órához több oktatót/időpontot.
2016. aug. 29. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!