Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyire sze szét egy ozstályk...

Mennyire sze szét egy ozstályközösséget a fakultáció az órarend szempontjából?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy nem szeretem az osztályomat. Nincs különösebb elmehetnékem meg semmi, igazán nem nagy dolog kibírni a hátralévő éveket.

Jövőre kell (vagyis idén... vagy hogy kell ezt ilyenkor mondani :) ) faktot választanunk, hogy 11.-be mire szeretnénk menni. Az én osztályom matek-fizikás tagozat, és mindenki ezt veszi fel fakta, vagy a biosz-kémiát. Én azonban német-angol megyek, és ha jól tudom, az évfolyamról alig pár ember rajtam kívül (azok közül is csak egy veszi fel ily módon párosítva). Alapjában van nálunk emelt német-angol tagozat, de ugye ők már jóval előrébb vannak, így aki tőlük veszi ezt fel faktra, ők más csoportba kerülnek.

Tudom, hogy iskolafüggő, ezért nem is konkrét válaszokat szeretnék az én esetemre nézve, hanem tapasztalatokat, hogy aki teljesen más faktra ment, mint az osztálya, neki mennyi közös órája maradt velük? Nekem ugye kapásból kiesik a matek, fizika, biológia, kémia, német, angol.

Kinél ez hogy volt?



2016. aug. 20. 19:47
 1/5 A kérdező kommentje:
Mennyire szed* *osztályközösséget
2016. aug. 20. 19:50
 2/5 anonim ***** válasza:

Nálunk nem annyira szedte szét. Igaz általános tantervű osztály és csak abban a heti négy órában nem vagyunk együtt. Mindkét fakultáción vannak osztálytársaim, de én vagyok az egyetlen aki mindkét csoportban benne van, figyelembe véve az oda járó évfolyamtársakat is.

Egyébként nem tudom mennyire iskolafüggő, de nálunk 12 fő alatt maximum csak nulladik órában vagy délután indítanak el egy fakultációt.

2016. aug. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem jelentett. Meg sem éreztük, ki-mire jár.
2016. aug. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kétféleképpen lehet megoldani a fakultációt. Vagy az alapóraszámot emelik meg, vagy bevezetnek egy extra tárgyat fakultáció címmel. Ha nálatok az utóbbi lesz, akkor tényleg észre se veszed, hogy ki mire jár.
2016. aug. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk sem érződött.
2016. aug. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!