Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Érdekelne pár vélemény bizonyo...

Érdekelne pár vélemény bizonyos egyetemekről főiskolákról szakokról, milyenek a tanárok, a környezet, utána az elhelyezkedés?

Figyelt kérdés

Senki se szidja mások iskoláját,

csak személyes tapasztalat érdekel, nem pedig "hírből hallott"

például ha van amiben gyengébb az iskola vagy nem tetszett esetleg erőssége van

ELTE-TÁTK (alkalmazott közgazdaságtan)

BCE (alkalmazott közgazdaságtan de a többi része is érdekel)

IBS Gazdálkodási és menedzsment szak

illetve hogy ez az alkalmazott közgazdaságtan megéri-e a belefektetett energiát, el lehet-e helyezkedni, stb.

előre is köszönöm :)



2016. aug. 29. 21:28
 1/1 anonim ***** válasza:
Corvinusról tudok nyilatkozni, bár nem AK-s vagyok, de az első két félévben egy tárgy kivételével ugyanazt tanultam. A tanárok többnyire rendesek, persze van pár akinek szokni kell a stílusát, de hol nincs? A többségük abszolút segítőkész, üzenetekre gyorsan válaszolnak hogy segíthessenek. A környezet alatt nem tudom mit értesz, de minden megvan ahhoz hogy jól tudj haladni a tanulmányokkal, minden adott. Az elhelyezkedésről nem tudok mit mondani, még csak másodéves leszek. :D Ha bármi kérdéset van akkor írj bátran.
2016. aug. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!