Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Veres Pálné Gimi vélemény?

Veres Pálné Gimi vélemény?

Figyelt kérdés

Milyen a NyEK-es tagozat? Tanár-diak kapcsolat (mármint hozzáállásra gondolok)?:) külön programok? Sportlehetőségek? Kórusról vélemény?...stb

Minden érdekelne:)

Előre is köszi:)



2016. aug. 29. 22:31
 1/9 anonim válasza:
Nagyon - nagyon jo! Sportolni lehet jogat, ropit, kosarlabdat. Rengeteg program van pl. Kampanyhet, golyaavato... a korus ia jo, az enektanar nagyon jo fej!
2016. aug. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A nyekeseknel a tanar diak kapcsolat nagyon jo, mert ugye sok ora van veluk. kulon prorambol nagyon sok van lasd golyaavato, golyakirandulas, ev elejei kirandulasok, golyatabor, kampany, sutivasar, dök ejszaka, konyvtari ejszaka, stb. delutani sportkorok vannak, amiket a tesitanarok tartanak.
2016. aug. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Kizárólag ez a három sport van?:) engem a kézilabda érdekelne, van esetleg?:)

És nagyon szépen köszönöm a válaszokat:*

2016. szept. 1. 18:05
 4/9 Bogi11 ***** válasza:
Engem a nyelvoktatás színvonala érdekelne. Elsősorban a német és az angol.
2016. szept. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

kézilabda nincs :)

nyelvoktatás jó, bár ez attól is függ, hogy milyen tanárt fogsz ki.

2016. szept. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A német szerintem elég gyenge, a legjobb tanár gyesen van. Angolból sokkal több jó tanár van. Én két éve ballagtam, most a húgom jár oda, szerintem nem előnyére változtak a dolgok.
2016. szept. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Bogi11 ***** válasza:
Utolsó.. milyen változásokat tapasztaltál? És mikor jön vissza a tanárnő a Gyesről?
2016. szept. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Már vagy 4 éve elment de még mindig nem jött vissza. Negatív változások szerintem: olyan emberek kerültek a vezetőségbe, akik nem oda valók. Az iskola híréhez képest sok lett a rossz tanár. Merevedik a hozzáállás (pl kampányhoz - szerintem ez is a vezetőség hibája), az elmúlt három évben óriási fejetlenség van az évkezdéskor, ~2 hétig ideiglenes órarend van pl
2016. szept. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
A mostani igazgató nem egy vezetőtípus. Amikor a saját osztályánál arról volt szó, hogy melyik csoport kapja a jobb matektanárt, simán elfogadta, hogy a gyengébbik legyen a saját osztálya tanára. Ennek eredményeképpen az osztályában 45%-os középszintű matekérettségit írtak sokan (külön tanár segítségével). Konfliktuskerülő ember, sok mindenben merev gondolkodású.
2017. jún. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!