Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyan lehetnék nyíltabb?

Hogyan lehetnék nyíltabb?

Figyelt kérdés
Ma volt az évnyitónk, és olyan szarul éreztem magam a tömegben, hogy elővettem a telefonom és azt nyomkodtam. Nyomasztott a tömeg, ahogy néznek, és azon agyaltam, hogyha valaki odajön kérdezni valakit, mit mondok neki, hogyan köszönök neki, meg ilyenek. Ez egyedül, barátokkal egy picit könnyebb volt, de így is nehéz.. hozzá fogok majd szokni Szeptemberben?

2016. aug. 31. 16:25
 1/3 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem ha a teló neked ilyen "menekülőeszköz", az első napokban egyszerűen hagyd otthon! Úgysem lesz rá szükség, és így legalább rá leszel kényszerítve, hogy az osztályodra figyelj. Csak legyél önmagad, próbálj meg lazítani, ne azon idegeskedj, hogy kinek mit mondasz :) Hajrá!
2016. aug. 31. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az előző hozzászólóval ellentétben én inkább azt javaslom, hogy legyen nálad mindig a mobilod! Ha úgy érzed, hogy abba el tudsz "menekülni", akkor inkább "menekülj"! Hidd el, ha olyan szituációba keveredsz, és otthon hagyod a mobilod, akkor meg azt fogod mondani folyamatosan, hogy "Bárcsak elhoztam volna!".
2016. szept. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ketts, nyíltabb akar lenni, nem pedig elvonulni :'D
2016. szept. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!