Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan lehetnék nyíltabb,...

Hogyan lehetnék nyíltabb, beszédesebb lány?

Figyelt kérdés
Nem túlzottan vagyok beszédes,sosem vagyok a tipikus témaindító,csak néha megemlítek pár dolgot,vagy hozzászólok valamihez. Kinyílni pedig teljesen senkinek sem tudok. Eléggé antiszociális,és introvertált,befelé forduló lánynak tartom magam,de szeretnék ezen változtatni,csak nem tudom,hogy hogyan,illetve mi okozta ezt a magamba fordulós dolgot. 18 évesen szerintem nagyon nem kellene ilyennek lennem,de ilyen vagyok. Társaságban egyszerűen elhagynak a gondolatok,nem tudom,hogy mit mondjak,vagy hogy mit kellene mondanom,tennem. :\

2014. márc. 15. 17:08
 1/4 anonim válasza:
Szerintem úgy, ha nem koncentrálsz arra, hogy mit kéne tenned vagy mondanod. Egyszerűen csak ösztösen cselekszel, beszélsz a normákat betartva. Mások nem figyelnek az emberre olyan mértékben, mint, ahogy gondolnánk. Nincs különösebb tét sosem. Ha van kedved, írj és beszélhetünk! 22F.
2014. márc. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szia! Szívesen besztélgetek veled itt, ha szeretnél. A végére járhatunk, mi okozza a gondot. :)


Üdv!


Írj rám nyugodtan, ha csak elmondanád épp, mi nyomja a lelked.

2014. márc. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sok gyakorlással, mások véleményének lesz@rásával.
2014. márc. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ígyá sok pálinkát
2014. márc. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!