Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Megéri a BME KJK levelező!...

Megéri a BME KJK levelező! Msc járműmérnöki szakát kb.1,6 millió Ft-ért elvégezni?

Figyelt kérdés
Olyan személyek tapasztalata érdekelne, akik odajárnak vagy már elvégezték ezt a szakot. Természetesen az 1,6 millió Ft csak akkor aktuális, ha minden vizsga elsőre sikerül, ami a BME-n tudtommal kizárt.

2016. szept. 1. 09:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én levelezőre biztos nem a BME-t választanám, inkább Győrben a Széchenyi, azzal talán még jobban is jársz.


Egy volt BME-s.

2016. szept. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Eszedbe ne jusson :D (ingyen se)


Üdv,

egy végzett KJK-s

2016. szept. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A legböszmébb Feri ***** válasza:
80%

A BME-n van levelező tagozat??

1.6 millió forint most nagyon nagy összegnek tűnik. Az is. De ha elvégzed a mérnökit, tapasztalatot szerzel, pár év után megcsípsz egy jól fizető állást, akkor ez az 1.6 millió forint 3-4 havi nettó fizetésed lesz. Még mindig soknak tűnik? Nem, nem sok. A tanulás befektetés, és ha nem vagy h*lye, akkor sokszorosan megtérül.

Egyébként ma reggel láttam a Kármán előtt az ünneplőbe öltözött gólyákat. Mondtam is magamban, gyerekek, ti házhoz jöttök a lóf***ért :D

Annyi szép dolgot lehet csinálni fiatalon, de nem, ti a BME-re jöttök. Szívni. Sok sikert nektek ;)

2016. szept. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
62%
Fiatalság, bolondság.
2016. szept. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
92%

De amúgy msc-re nem éri meg kiadni ezt a pénzt. 2 év msc helyett 2 év munkapasztalat többet jelent fizetésben (feltételezve, hogy már van egy műszaki bsc-d).

A másik meg, hogy igen, tudtommal nincs is levelező a BME-n. Ha lenne én azon lennék, de jobb híján nappalin csinálom a gépész Msc-t.

2016. szept. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

A KJK karon van levelezős képzés is.

Itt van a link: [link]

2016. szept. 1. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!