Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Beiratkozáskor lehet ebből gond?

Beiratkozáskor lehet ebből gond?

Figyelt kérdés

Holnap megyek beiratkozni, és kértek egy igazolványképet is, amit magammal kell vinnem, de én a következő két évet passziváltatom, mivel jelenleg egy másik suliba járok, ahol már van diákigazolványom. Ilyenkor is kérni fogják, avagy sem? (mivel nem csináltattam) Esetleg lehet utólag is pótolni? Mivel azt írták, hogy csak aktív státusz esetén vagyok jogosult a diákigazolványra.

Valaki tudna ebben segíteni?

Előre is köszönöm


2016. szept. 1. 17:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Bocsi, hogy OFF, de én úgytudtam, hogy nem lehet két véet passziváltatni egymás után, hanem csak max két félévet.


Melyik egyetemen lehetséges ez?

2016. szept. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg az indexedbe kell a kép vagy valahova máshova, a diákigazolványhoz az okmányirodában csinálják a képet, amikor a NEK-azonosítót igényled. Ha beiratkozol, szerintem vigyél igazolványképet, ahogy kérték.
2016. szept. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
24%

Nem a diákhoz kell a fénykép, szóval szükség lesz rá!

Nemhogy 2 évet nem passziváltathatsz, hanem első félévet is csak különös indokkal. [Az pedig nem igazán az, hogy máshol folytatsz tanulmányokat, hiszen ezt már a felvételikor tudtad.]

Szóval ennek járj utána rendesen!

2016. szept. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
bocsi, 2 félévet akartam írni.
2016. szept. 1. 17:30
 5/6 anonim ***** válasza:
2-esnek teljesen igaza van, nem a diákhoz kell az az igazolványkép, úgyhogy csináltass, biztosan kérni fogják!
2016. szept. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azért érdekel, hogy a fenébe nem tudod, hogy a diákhoz nem kellkép...
2016. szept. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!