Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Megtévesztés, félrevezetés...

Megtévesztés, félrevezetés esetén perelni iskolát lehet? (beiratkozási problémák)

Figyelt kérdés
2016. szept. 2. 15:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Pontosan mi is a perelés tárgya?
2016. szept. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
beirattak olyan szakra amire elvileg nem is járhatok (beiratkozas utan derult ki) evnyito
2016. szept. 2. 15:25
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez nagyon életszerűtlen számomra.

Alapból Te jelentkezel szakra(legyen szó középiskoláról vagy egyetemről).

Illetve mi az, hogy nem járhatsz oda? Szükséged volt egy alkalmasságira amit nem adtak meg, és mégis beirattak?

Leírhatnád normálisan a történetet. Akkor talán tudunk segíteni.

2016. szept. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehet. Aztán ha kiderül, hogy nem történt bűncselekmény, tiéd a perköltség meg egy esetleges rágalmazási per.
2016. szept. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mire a pernek a végére járnál, már érettségid is lesz. Inkább írd le részletesen, mi volt, aztán tudunk tanácsolni valami gyorsabb, és talán hatékonyabb megoldást.
2016. szept. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

OKJ-ről van szó. Nappalin elvileg már nem vehetek részt mert van egy szakmám már,és a 2. csak estin végezhető 2. szakma esetén ingyen.

Még tavasszal érdeklődtem sulinál minden rendben volt mondták hogy 2.szak is ingyenes és nappalin végezhető 25 év alatt. (22 vagyok)

Beiratkozás is megtörtént látták hogy van már egy szakmám, a beiratkozási papírra is felkerült ez,beiratkozok is mondták oké semmi gond. Nappalira mehetsz hajrá.


Aztán most volt az évnyitó és kiderült hogy ezt mégse lehet .. Szóval ahogy mondtam beirattak egy olyan szakra amire nem is járhatok és ezért átakarnak tenni a esti képzésre. Amire én NEM akarok járni mivel se TB,se diákmunka lehetőség sincs. Szerintem kicsit se fair hogy eddig minden rendben volt helyeseltek és most meg valami nem oké,mikor már megy a tanév és be vagyok íratva..

2016. szept. 2. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!