Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van rá esély, hogy egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van rá esély, hogy egy olyan lány megjavuljon, aki korábban több pasit is hülyének nézett, átvert?

Figyelt kérdés
Kiderült egy lányról, hogy engem is beleértve több pasinak hazudott, az egész ismerkedési fázis nem állt másból, csak csupa hazugságból. Túltettem/túltettük magam/magunkat rajta, de nem ez a lényeg. Viszont a jövőben az ilyen lányok képesek jó útra térni, vagy örökös kárhozatra ítéltettetek?

2012. dec. 22. 11:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
22%
nem, egy r.bi az marad örökké
2012. dec. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
39%
Igen, ha majd visszakapja ugyanezt valaki mástól. Nincs olyan, hogy "örök kárhozat" mindenki tud javulni és romlani attól függően milyen hatások érik az emberek változnak.
2012. dec. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Patrik24 ***** válasza:
62%
Az ilyenekben személy szerint soha nem tudnék bízni és szerintem az ilyen romlottak azok is maradnak, nem véletlenül képes ilyenre, mélyen a személyiségében benne van és az ilyen nem veszi a fáradtságot, hogy megváltozzon.
2012. dec. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
77%
Kurv*ból lesz a legjobb feleség
2012. dec. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
50%
Az emberek sosem változnak! Ez sajnos alapigazság... Nekem is ez ehhez hasonló nőben van több millió forintom, hat évem és egy jelenleg folyó perem. Csak mert naivan azt hittem, majd miattam megváltozik.
2012. dec. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

"örökös kárhozatra ítéltettetek" - Jaj, ezek a nagy szavak...

Az ember tud változni. Ha akar, ha olyan hatások érik. Nem mindenki változik, persze. De van, aki fejlődőképes és igen.

Ennek a lánynak nem ismered se te, se én a legbelsőbb lelkivilágát. Így viszont nem lehet megmondani, hogy változni fog-e vagy sem.

2012. dec. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
80%

Az emberek képesek változni. Ismerek olyan nőket, akik nagyon fiatalon nem vették komolyan a pasikat, sokszor csak szórakoztak velük, aztán találkoztak valakivel, akibe beleszerettek, akit megszerettek és hozzá már ragaszkodnak, családot alapítottak és az ember nem is gondolná, hogy milyen kis szeleburdi lányok voltak annak idején.

De van olyan is biztos, aki soha nem változik.

2012. dec. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Egy pofáraesés után, ami 180° ban megváltoztatja az életét, tuti.
2012. dec. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
56%
Hény éves a csaj? Tizenévesen többen tök hülyék, és egy részük kinövi.
2012. dec. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen lányok már most közösségformáló szerepet töltenek be. Összehozzák az ellenfeleket, barátokká teszik azokat aki ki nem állhatták egymást. Nem kell őket bántani, kívánjunk nekik is Boldog Karácsonyt, biztosan szükségük van rá.
2012. dec. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!