Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A győri Révai Gimnáziumban...

A győri Révai Gimnáziumban milyen nagy az elvárás? (többi lent)

Figyelt kérdés
Most vagyok 8. osztályos és eddig a Krúdy magyar - német kéttannyelvűt akartam, de rájöttem, hogy nem annyira illik hozzám. Az apukám a Révaiba járt azt mondta nem olyan nehéz, de anyukám azt mondta hogy tartani kell a 4,8 szintet, de szerintem nem olyan vészes. Nekem nagyon szimpatikus a Révai, és szeretnék oda menni majd. Ha van Révais akkor az írja le lécci, hogy valóban ilyen nehéz e, vagy ő hogy bírja! Előre is köszi!

2016. szept. 2. 15:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia én ott végeztem és imádtam minden percét, érdemes oda menni :) Én nem éreztem nehéznek, a tanárok is nagyon emberségesek meg segítőkészek, a kitűnőt sem lehetetlen elérni ha eleget tanulsz. Aki óráról órára tanul annak nem nehéz hidd el :)
2016. szept. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Előző vagyok ha van még valami kérdésed nyugodtan írj :)
2016. szept. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!