Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyire nehéz beilleszkedni...

Mennyire nehéz beilleszkedni középiskola váltás után?

Figyelt kérdés

Igaz hogy még csak most kezdődött az iskola de én már megbántam hogy ezt választottam és fél év vagy kovetkezo ev elejen átmennék mashova ha tovabbra se tetszik.

Az érdekelne hogy aki mar tul van ilyenen annak hogy sikerult beilleszkedni az uj helyen meg ilyenek...



2016. szept. 3. 13:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez tőled függ. Ha nem azzal foglalkoznál, hogy itt is rossz lehet, és majd úgy is átmegyek máshova, hanem barátkoznál, nyitott lennél mások megismerésére, akkor talán jobban járnál. Egyszerűen csak kezdj el velük beszélgetni, kapcsolódj be a dolgaikba, játszatok és tanuljatok együtt, segítsétek egymást, stb.
2016. szept. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem a társaság a fő probléma es nyitott vagyok veluk de tudom hogy nem ereznem magam jol itt 4evig
2016. szept. 3. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!