Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gólyatáborban mennyire gyakori...

Gólyatáborban mennyire gyakoriak a lopások, és erőszakos bűncselekmények?

Figyelt kérdés

Holnap lesz a GT-nk (Debreceni Egyetem), de nem tudom mit merjek magammal vinni (telefon, pénz, igazolványok, oklevelek)



Mekkora az esélye annak, hogy ezeket ellopják egy ilyen táborban/buliban?


2016. szept. 4. 18:42
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Oklevelek? Az meg minek?

Nálunk nem volt lopás, és nem is hallottam róla, hogy történt volna ilyesmi. Nyilván nem kell a 300K-s telefonnal villogni, vagy olyan dolgokat vinni, ami potenciális célpont lenne (pl laptop), és akkor nem lesz gond.

Erőszakos bűncselekmény... nos, elég tág fogalom, nem tudom, konkrétan mire gondolsz. Az elmúlt évek gólyatábori szexuális erőszak botrányai után nyilván nem fogom azt írni, hogy nincsenek ilyenek, de egyáltalán nem általános, és egy kis odafigyeléssel könnyű elkerülni ezeket. Részegek, hülyék, és részeg hülyék pedig valószínűleg lesznek, őket a lehető legnagyobb ívben kerüld el, és nem lesz gáz.

Jó szórakozást!

2016. szept. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Oklevelek (rossz szót használtam erre) például az érettségi bizonyítvány és a nyelvvizsga: nekünk a GT keretein lesz a beiratkozás, és vinnünk kell őket sajnos, az eredeti példányokat is



Nos, ami azt illeti nekem is drága telefonom van, de nem szoktam villogni vele, remélem nem fogja valaki kiszúrni



Ami az erőszakos bűncselekményeket illeti, gondolok ilyesmire hogy késelés, fegyveres rablás, nemi erőszak, stb.

Sokmindent hallani manapság a gólyatáborokról sajnos

2016. szept. 4. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!