Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi lesz az eredménye ha ebben...

Mi lesz az eredménye ha ebben az évben flegma leszek az osztályomban mindenkivel mert nem szeretnék senkivel se jóba lenni?

Figyelt kérdés
Több éve járok velük egy osztályba, sose tudtam beilleszkedni és most már úgy érzem hogy nem is fogok. Nem vagyok kiközösítve, ha úgy vesszük mindenkivel jóban vagyok egy semleges -vagy kicsit jobb- szinten, de nincs egy biztos barátom akivel nagyon jóba vagyok, számíthatok rá a páros feladatokban, biztos padtárs stb. Általában piszkálnak is, de ha szó van rólam mindenki mondja hogy jóba van velem meg bírnak meg hogy ne menjek el az osztályból stb. De mi lenne ha ezentúl flegma lennék velük és nem érdekelne amit beszélnek hozzám? Már idén elkezdtem, jó érzés volt figyelmen kívül hagyni őket (bár nem mindig jött össze egyenlőre), és ahol tudtam egyedül is ültem a padban. Mi lesz ennek az eredménye? Ki fognak közösíteni és ilyen osztály "nyomorékja" leszek vagy hagynak magamnak? (Iskolát jelenleg nem tudok váltani a jegyeim miatt).

2016. szept. 6. 19:37
 1/3 anonim válasza:

Ezt ne tedd!

Higgy nekem, én már megpróbáltam.

Engem az iskolában a "nyomik" klikkbe soroltak. Bármit mondtam, kinevettek. Ezért nem beszéltem. Pár emberrel voltam jóban, úgyahogy de mind kétszínű volt. Mindig kedvs voltam a társaimmal, de nemhogy nem viszonozták, hanem bántottak.

Ezért egyszer úgyanígy mint te, úgy döntöttem flegma leszek.

Azok akik eddig "bírtak" megutáltak, és akik bántottak, a végére fenyegettek is.

A "kis senki aki elvan pár emberrel"-ből lett a "bunkó kis senki akit mindenki utál és menjen a fszba".


NE TEDD!!


És ne várd el hogy mindenki szeressen, és azt se hogy a legjobb barátaid pont az osztályodba járjanak.


Egyet tehetsz! Amit én is tettem. És elégedett voltam teljesen.(Bár már nm járok suliba)


Az iskola, egy munkahely. Oda azért jársz hogy tanulj, és megalapozd a jövőd. Senki se állítja azt hogy kötelező lenne bármilyen kapcsolatot is tartani a társaiddal.

A jelenlegi helyzeted pont ideális. Nem utálnak, és nem is vagy a reflektorfényben hogy mindenki figyelje minden kis hibád. EZT HAGY ÍGY!

Az én igaz barátaimat akik még most is meg vannak már több éve, NEM az iskolában szereztem.

Elmentem olyan helyekre ahol olyanok vannak akiknek ugyanaz az érdeklődési körük mint nekem.

Én szeretem az ázsiai kultúrát, 2 igazbarátom egy olyan rendezvényről "szereztem". És a mai napig bízhatunk egymásban és ott vagyunk egymásnak.

2016. szept. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 tini89 válasza:
nem lenne jó mert akkor a többiek is meg utálnak nem csak az osztálytársaid hanem az egész iskola
2016. szept. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!!
2016. szept. 7. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!