Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 8. osztályos vagyok és van az...

8. osztályos vagyok és van az osztályomban egy lány akivel 5. óta egy osztályba járunk nagyon szeretem de nem akarom neki megmondani inkább apróbb lépésekkel kezdjek neki hogy rájöjjön mit érzek?

Figyelt kérdés

Budapesten lakom egy tömbházban!(csak a tévedések elkerülése végett)

Van egy német juhász kutyám és a telefonomon van róla egy fotó.

Megmutattam neki és nagyon aranyosnak találta.

Megkérdeztem tőle hogy eljön-e hozzánk megnézni a kutyust élőben is.

Ez jó lehetőség lenne hogy tegyek egy nagyobb lépést afelé hogy összejöjjünk?

Ja és a suliban meg nem tudok vele nagyon beszélni mert mindig van vele valaki.

(De amúgy jól elvagyunk tehát ha kérdezek tőle akkor normálisan válaszol stb.. tehát nem utál engem.)


NE GYERTEK AZZAL HOGY FIATAL VAGYOK!

Köszi:)



2013. szept. 19. 20:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt mért a magyar iskolákhoz kellet írni?
2013. szept. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1: Kategória fail

2: Szerintem nem kezdted rosszul, ha eljön, tudtok majd beszélgetni, de nem lesz kínos csend, mert a kutyával is játszhattok közben. Esetleg elvihetitek együtt sétálni. Ezen kívül próbáld meg ilyen hasonló programokra elhívni, pl. hívd meg egy fagyira (bár ez már annyira nem aktuális:D

), üljetek be egy teázóba teázni egyet, cukrászdába sütizni :)

2013. szept. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
szerintem vidd el moziba nézzétek meg a démonok között-öt és majd ha fél hozzád bújik és a film végén megcsókolod XD
2013. szept. 21. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!