Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van jogom visszautasítani egy...

Van jogom visszautasítani egy szalagavatót?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Alapítványi iskolába járok, és idén nem szeretnék részt venni a szalagavató bálon. Nem szeretek táncolni, se ezt a nagy felhajtást. Az a gond, hogy pont párban vannak a lányok és a fiúk. Nem akarták engedni eddig, és azzal is megfenyegettek hogy kirugnak, szerintetek van ehhez nekem jogom, hogy magamtol is visszautasítsam, illetve ha nem, akkor szülővel hogyan tudnám elintézni? Nem hiszem hogy egy szép lánynak olyan nehéz lenne másik osztálybol párt találni, sőt még el sem kezdődött ez az egész. Köszönöm a segítséget!


2016. szept. 8. 18:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Megvan rá a lehetőséged. Rengetegen nem táncolnak a szalagavatójukon. Sok helyen ezt előre megkérdezik, mivel alapból úgy osztják el a tánctanár árát, stb.

Üres fenyegetés volt, mivel nem rughatnak ki miatta.


Én sem táncoltam. :)

2016. szept. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én sem akartam táncolni, mondtam is az ofőnek. Erre ő közölte, hogy rendben, de ne csodálkozzak, hogyha az érettségin és az évvégi jegyen ez meg fog látszani...


Szóval engem így fenyegettek meg.. Viszon kirúgni nem rúghatnak ki.

2016. szept. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én sem táncoltam. Kutyát nem érdekelt.
2016. szept. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Kata0403 ***** válasza:
Ha szép a lány, ha nem, de ha afiúk többsége úgy áll a dologhoz, ahogy te (márpedig úgy áll), akkor nem lesz olyan nagyon egyszerű párt találnia. Ha nem táncolsz szerintem az a minimum, hogy segítesz neki új táncpartnert találni!
2016. szept. 16. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!