Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan úszhatnám meg a szalaga...

Hogyan úszhatnám meg a szalagavatót?

Figyelt kérdés

szóval az a helyzet, hogy most megyek 12-be, és ott lesz az a hülye szalagavató, meg a ballagás, érettségi stb. persze külön kéne táncpróbákra járni, azt kifizetni, a ruhát fizetni, meg persze egy csomó időt elvesz a tanulásból, elvégre érettségire készülünk. anyagilag sztem nem tudjuk állni, mert nagyon szarul állunk. meg UTÁLOK táncolni. Szerintetek csináljak magamon egy "véletlen" balesetet, mondjuk lábtörést(úgysem tört még el soha semmim), vagy mi legyen? De ha az kell akkor határozottan megmondom az ofőnek akinek mi vagyunk az első osztálya -és még kirándulni sem vitt el minket-, hogy "Nem fogok táncolni!" mert elvileg ez kötelező mert a tesóm is odajárt két éve és neki is kötelező volt. akkor is nehezen jöttünk ki anyagilag...

Szóval most mi legyen, mert nagyon meg akarom ezt úszni!


Előre is köszönöm a tippeket.


2010. aug. 8. 00:12
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

lol eltörnéd ezért a lábad?

Mondd meg az ofőnek, hogy mi a helyzet, táncóra nemkéne, fizetni nemkéne, ha nem foglalkozik veled, akkor bekaphatja és nem mész. Ennyi.

2010. aug. 8. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

én is szenvedtem vele annakidején, gyűlölöm a nyilvános szerepléseket, és itt bizony 500 fő előtt kellett szerepelni. Rengeteget gyakoroltunk, óriási volt a feszültség, retrot táncoltunk, az elején rettegtem h nem fogom tudni megtanulni, vagy beégek. Végül megérte a fáradozást az egész, ugyanis életem legjobb sulis napja volt. Csodálatos, eseménydús, szóval minden. Mindenképp csináld végig, nem fogod megbánni!



21L

2010. aug. 8. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
lehet h majd a suliban ezzel kezdem h megmondom neki! de ha nem érdekli akkor egyszerűen nincs más választásom. am köszi a válaszod :D
2010. aug. 8. 00:18
 4/23 A kérdező kommentje:
ha más programok lennének a táncon kívül, meg nem állnánk sz@rul anyagilag akkor oké lenne. am köszönöm a te válaszodat is.
2010. aug. 8. 00:20
 5/23 anonim ***** válasza:
Szia! Én sem táncoltam és vettem részt a szalagavatómon. Utálom, ha néznek, nem szeretek táncolni, nem szerettem a sulim, érettségi évében mentem át, egyszerűen herótom lett volna az egésztől. Én egyszerűen megmondtam az ofőnek, hogy nem fogok táncolni, rám ne számítson. Nem kényszeríthet. Viszont az osztálytársak ki fognak nézni miatta, hogy nem veszel részt a csoportban. Én egy percig sem bántam meg, van, akinek az ilyen felhajtás nem illik a mentalitásához.
2010. aug. 8. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
az mondjuk teljesen hidegen hagy ha kinéznek miatta. elvégre a mi "osztályunk"-at nem lehet csoportnak nevezni, mert az of-nak mi vagyunk az első osztálya és egyszerűen nem tud osztályt vezetni. Am csak egy-két haveromvan az osztályból, és ha jó tudom akkor ők is ugyanúgy meg akarják úszni ahogyan én. am köszi a válaszod
2010. aug. 8. 00:24
 7/23 anonim ***** válasza:

a 80%os vagyok.


Igen, én is kényszerként álltam neki, engem ofim kényszerített, meg az osztályom piszkált h lusta vagyok ehhez, rólam ment a pletyka... végül vállaltam. Utálok én is táncolni, de ez attól függ mit táncoltok, mi Hungária zenére csináltuk, olyan 80as évek beli hangulatot teremtettünk a színpadon h jó volt nézni a közönségnek. Utáltam az osztályom is, de ez a nap mindenkinek saját magáról szólt, és azon az estén mégis mindannyian egymást ölelgettük:) (mellesleg még mindig rühellem őket:D)

ezután elmentünk egy vacsorára, majd este 9 fele egy diszkoba, de én onnan hamar haza is jöttem.


Egyébként ha nem akarsz, tényleg nem kötelező rajta részt venned, de akkor számíts h az ofőd, és az osztályod is goromba lesz!

2010. aug. 8. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Beszélj az öfőddel. Ha hajthatatlan, íhvd be anyukád és mondjátok el neki, hogy nem megy és kész.
2010. aug. 8. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim válasza:

Nálunk úgy volt, hogy osztályfőnök kijelentette: aki nem táncol bukik abból amit ő tanít... irodalom, nyelvtan, töri

Haverommal kijelentettük: Mi bizony nem táncolunk... És ennyi nem tudott mit tenni, megbuktatni nem tudott... nem teheti meg... Ott voltunk a szalagavin, nagyon jó buli volt :) Utána csináltunk még egy bulit :D összejöttünk egy bárba is ittunk... felejthetetlen élmény volt :)

De hogy őszinte legyek, én kicsit megbántam, hogy nem táncoltam... Figy ez nem egy nagy cucc.. Lehetetlen elrontani... nagyon betanítják... meg amúgy se azt nézik, hogy az xy hogyan mozog szóval szerintem próbáld meg ;) Nem lesz több ilyen az életedben...


19/F

2010. aug. 8. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
rendben mindenképpen beszélek majd vele erről, am 80%-os a te történeted erről érdekes :D de sajnos a mi osztályunk már nem lesz olyan közösség ahova bárki is szívesen csatlakozna. meg aztán az anyagiak...
2010. aug. 8. 00:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!