Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Bursa öszöndíj. Mit tegyek ha...

Bursa öszöndíj. Mit tegyek ha az önkormányzat nem csatlakozott még?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem mert még idő van de nem tudom mit tegyek. Gondolom írnom kellene nekik de pl. a jegyző arra a levelemre sem válaszolt ahol azt szerettem volna tőle kérdezni hogy mehetek e oda szakmai gyakorlatra. Szóval ezektől nem tudom mit várjak...:S Pedig narancsos város lennénk érdekes hogy nem csatlakoztak.
2016. szept. 11. 22:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem csatlakoztak nem tudsz mit tenni
2016. szept. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
vegulis mit is var az ember a narancsosoktol...
2016. szept. 11. 22:53
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is ez volt... a városom nem csatlakozott, egészen idén szeptemberig..csakhogy én júniusban leállamvizsgáztam...
2016. szept. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
amugy az mas kerdes hogy ket nagy kutya is van a varosban de hat ha a kazah birkak szaporitasara lehetne jelentkezni akkor nalunk tuti lehetne de erre a sz...rra nem ami kb futna a vonatjegy jo reszet na de majd lesz ami lesz irtam a hivatalos ugyfelszolgalatra azert :)
2016. szept. 11. 23:06
 5/7 A kérdező kommentje:
amit még találtam hogy 2015-ben benne volt a város ebben.. érdekes hogy most nem...
2016. szept. 11. 23:17
 6/7 anonim ***** válasza:
Menjél be fogadó órára a polgármesterhez, alpolgármesterekhez, jegyzőhöz, mindegyikhez, azt panaszold el nekik, hogy miért nem csatlakoztak.
2016. szept. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ja majd a hivataban a Jenohoz :D
2016. szept. 13. 00:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!