Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Befejeztem az első osztályt...

Befejeztem az első osztályt az egészségügyi középiskolán, szerintetek gáz lenne ha átiratkoznék electrotechnikára?

Figyelt kérdés
Már rég óta gondolkozom hogy átiratkozok mivel nem igazán szeretnék orvos vagy ápolóként dolgozni, de az informatika viszont nagyon is érdekel

2016. szept. 13. 20:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Majd ha elmész informatika szakra, rájössz hogy mekkora idióta voltál otthagyni az egészségügyit.


Szerintem lövésed sincs róla, milyen egy informatikai szakközép. Akkor halkan megsúgom: ha nem vagy fanatikus gépb*zi, felejtsd el a pics*ba.

2016. szept. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Utoldó! Mert aztán az egészségügfyel sokra viszi a mai Magyarországon, főleg, ha rájött, hogy nem érdekli. Egyébként minél hamarabb kellene váltani szerintem, ha húzod az időt csak rosszabb lesz. Ugyancsak utolsó, azért infos szakközép (szakgimnázium bocs) nem olyan kemény, hogy csak kockák bírják elviselni, nem is egyetemről beszélünk. Egyébként nem tudom hány éved van hátra, esetleg, ha itt a továbbtanulás: felkészülhetsz itt is az info érettségire és olyan irányban tanulsz tovább.
2016. szept. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Fiú vagy?
2016. szept. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen fiú. A programozás érdekel inkább mint hogy ápoljak egy beteget.
2016. szept. 15. 16:47
 5/6 A kérdező kommentje:
Amúgy meg Szerbiába élek ahol a programozó keres 240-250k FT-t, az orvos pedig, 180at. A programozó suli 4 éves,az orvosi 6. És a sima ápoló keres 90-100 ezret.
2016. szept. 15. 16:52
 6/6 anonim ***** válasza:
Próbáld meg akkor
2016. nov. 7. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!