Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Ha nem tudok elmenni egy...

Ha nem tudok elmenni egy órára (első) az egészségügyi tanfolyamból, baj lehet? (Bővebben kifejtem lent) FONTOS!

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy 23:30kor küldött az autósiskola sms-t, hogy ma 17:00kor lesz az egészségügyi tanfolyam.(Előtte egy szó nem volt arról, hogy mikor lesz ez az egész megtartva, de azt sem értem miért az utolsó pillanatban kell szólni erről??) Nekem persze lemondhatatlan programom van mára, így nem tudok elmenni. A kérdés az, hogy problémát okozhat e a hiányzásom a későbbiekben, mármint tudok e így is vizsgázni elsősegély nyújtásból, vagy nem? Köszönöm a válaszokat

2014. aug. 14. 02:18
 1/3 A kérdező kommentje:

légyszi segítsetek

amúgy van könyvem, szóval abból is meg tudom tanulni

2014. aug. 14. 02:27
 2/3 anonim ***** válasza:
Dehogy... Majd megkérdezed a többieket miről volt szó. Én összvissz egyen voltam.
2014. aug. 14. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azon nehezebb megbukni,mint átmenni! ;)
2014. aug. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!