Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Közvélemény kutatás! Te hova...

Közvélemény kutatás! Te hova szerettél jobban járni, általános iskolába, vagy középiskolába?

Figyelt kérdés

Ha szeretnétek azt is leírhatjátok, hogy miért.

Én például sokkal jobban szerettem általánosba járni, mint középsuliba.

16/F



2016. szept. 24. 20:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelműen középiskolába.

Az ember már nagyobb, nagyobb így az önállóság is, több a meghatározó élmény.

2016. szept. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%
Középsuli talán...az emberek miatt főleg, de azt is bírtam hogy 12.ben volt egy csomó lyukas órám és azt csináltam amit akartam, a tanárok is "jobbfejek" voltak, volt hogy csak 10-re kellett mennem, vagy 12-kor végeztem... Szóval királyabb emberek több szabadság:D 19l
2016. szept. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Középiskola.
2016. szept. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mind a kettőt hasonlóan utáltam. Az egyetem viszont jó volt. Ott megvolt az a szintű szabadság, amit igénylek.
2016. szept. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A középiskolai közösség jobb volt, de egyikre sem mondanám, hogy szerettem bejárni, csak kötelező volt.
2016. szept. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Én az általánost rühelltem, az osztálytársak mindig piszkáltak (hol ezért, hol azért, soha semmi nem volt nekik jó, mindig találtak valamit), és a tanárok is piszkálódtak, bunkók voltak, nagyon nem voltam oda értük, sőt.

Gimiben minden megváltozott, a totális ellentettjét éltem át annak, ami általánosban volt. Az osztálytársakkal jól kijöttem, szerettek a tanárok is, én is imádtam őket, szinte egytől egyik mindegyiküket. Úgyhogy mindenképp a középsikolát mondanám, oda nagyon szerettem/élveztem bejárni annak ellenére is, hogy elég sokat stresszeltem. De megérte. :)

2016. szept. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Kozepiskola.

Stresszesebb,nehezebb,sokat idegeskedek miatta. Viszont itt sok baratom van,a tobbseggel jol kijovok,es mindig tortenik valami. Ezzel ellentetben altalanosban nagyon rossz osztalyom volt,primitiv diakok es bena tanarok vettek korul.

2016. szept. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
31%
Általános iskola. Jobbak voltak a tanárok, és az osztálytársak is.
2016. szept. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

11. osztályos vagyok,a mai napig visszasírom az általános iskolámat:) Imádtam,és még mindig összeszorul a szívem,amikor az akkori osztálytársaimra gondolok,annyira szerettem őket.

Gimibe is szeretek járni egyébként,itt valahogy sokkal szabadabb a dolog. Jó tanáraim vannak,nagyon sokat nevetünk együtt,értik a poént,és ez nagyon tetszik. Szerintem könnyebb megúszni a dolgokat,mint például általánosba.

Nekem kicsit összehasonlíthatatlan a kettő. Az általános nekem inkább egy családias közeg volt,pedig 28-an voltunk egy osztályba. A gimiben viszont megtapasztalhattam,hogy milyen az amikor az embernek rengeteg barátja/haverja van,és mindig van kihez szólni,mindig van kivel nevetni.

2016. szept. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Középiskola. Így egyetemen tudom igazán értékelni azt a biztonságot, ami ott körül vett minket. De persze meg volt az a szabadság amivel egy 15-18 évesnek rendelkeznie lehet.

Valamint a közösség. A gimis osztálytársaimmal tartom a kapcsolatot és tényleg kialakultak igazi barátságok, általánosban ez nem mondható el.

21/l

2016. szept. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!