Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Közvélemény kutatás! Te hova...

Közvélemény kutatás! Te hova szerettél jobban járni, általános iskolába, vagy középiskolába?

Figyelt kérdés

Ha szeretnétek azt is leírhatjátok, hogy miért.

Én például sokkal jobban szerettem általánosba járni, mint középsuliba.

16/F



2016. szept. 24. 20:16
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Általánosba.


Mert a tanárok többet törődtek velünk. Az osztálytársak nem zavartak, nem volt probléma. Ha volt, a tanárok rögtön közbeléptek.


Középiskolában specmat tagozatra jártam, ami érdekes volt, szerettem magát a matekot. De a matektanárunk nem volt jó, egymás ellen hangolt bennünket. A többi tanár rendes volt. Az osztálytársak közül néhány tartja a kapcsolatot egymással, de csak épphogy.


Persze ez 40 éve volt, ha számít.

2016. okt. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Mindkettő jó volt, szerencsés voltam. Az általánosban jó szakkörök voltak (én a természetkutató szakkörbe jártam). A középiskola pedig azért volt jó, mert egy olyan szakközépiskolát választottam ahol érettségi mellett technikusi oklevelet lehetett szerezni egy engem érdeklő laboratóriumos szakmából.


De legjobban az egyetemet szerettem (ELTE TTK), különösen az MSc szintet (5 évből az utolsó kettő szakirányként annak felelt meg) és PhD képzést, mert ott már csak választható tárgyak voltak.

2016. okt. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!