Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek a Xántus...

Mi a véleményetek a Xántus gimiről és a BME International Secondary Grammar School-ról?

Figyelt kérdés
Jövőre leszek gimis és ezek a legnagyobb esélyesek. A nyílt napokra is elmegyek, de az ott mutatott kép sosem olyan teljes, mint az ott tanulók által adott. :) Tehát a közösségre, a taníás hatékonyságára és az esetleges pluszok nyújtására lennék kíváncsi. Előre is köszii!

2016. szept. 29. 14:34
 1/3 SophieAnn^^ válasza:

Szia

Én most kezdtem szeptemberben a Xántusban, mint 9.B/kny-es tanuló és őszintén, kellemesen csalódtam. Nos nagyon sok tapasztalatom még nincs, de pont ma egy hónapja találkoztam először az osztálytársaimmal gólyatáborba és azóta el nem cserélném őket :D A közösség szerintem egész jó. Az igazság az, hogy a nagyok nem igazán foglalkoznak velünk, de ezt azt is jelenti, hogy nem sértegetnek, aminek őszintén örülök. A gólyatáborban megismert Dököseink igazán jófejek és a táborban minden tőlük telhetőt megtettettek, hogy jól érezzük magunkat. A suliban is sokszor összefutunk velük, ők azok a felsőbb évesek, akiktől bármit kérdezhetünk. Szerintem mindenképp az osztályközösség a legfontosabb. Én nagyon jó kis osztályt kaptam, és ez elég nagyban befolyásolja, hogy ennyire megszerettem a Xántus-t. A tanításról annyit tudok mondani, hogy sokszínű nem monoton és a tanárok próbálják jobbá tenni az óráikat. Én személy szerint 5 éves képzésre jelentkeztem, így főként angolórákkal van betáblázva az órarendem, de amit még kiemelnék, hogy a matektanárom nagyon jó (Ő az ofőm szintén, by the way).

Hát, hogy milyen plusszok vannak arról még nem sokat tudok, bocsi. Ha van még kérdésed nyugodtan jöhet privátba is :) :D


üdv.: Egy xántusos lány

2016. szept. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az igazság az, hogy golyaként még pozitívan látják. Nem azt mondom hogy nagyon rossz, de elég sok hibája van mind közösség szempontbol, mind tanítás szempontból.
2016. okt. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Xantus egy fos, ha jot akarsz magadnak nem oda mesz.
2021. jan. 14. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!