Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az egri Szilágyi Erzsébet...

Az egri Szilágyi Erzsébet Gimnáziumba szeretnék felvételizni. Milyen nehéz ide bekerülni? Mennyit kell tanulni, hogy az iskola átlagát elérjem? Azt hallottam, hogy nagyon nehéz iskola.

Figyelt kérdés

2016. okt. 3. 21:28
 1/7 anonim válasza:
Nem olyan nehéz, nagyon rendesek a tanárok, megértőek, nyilván kell tanulni sokat de hát ez van, ez az iskola lényege. A bekerüléshez csak annyit hogy jó legyen az átlagod, meg a központid és sima..
2016. nov. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Inkább a Neumann
2016. nov. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 könyvmániás19 válasza:
Én is ide szeretnék felvételizni. Gondoltam megosztom veled. :D
2016. nov. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 csontianyja válasza:
hát nem egy könnyű dolog bekerülni azért de nekem is sikerült :D
2016. nov. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én csak lesek kik kerültek az osztályomba úgyhogy szerintem ne aggódj.
2016. dec. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az iskola átlaga meg részben kamu de úgyis rájössz ha idejössz.
2016. dec. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem vannak sokkal színvonalasabb,igazi "nehéz" sulik is Egerben.aAz AJTP-os osztályok kifejezetten gyengécskék a Szilágyiban. Én a Dobót választanám,ha újból kezdhetném a közép sulit.Amúgy a Szilágyiba jártam,jobb eredményeim voltak ,mint általánosban.
2017. febr. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!