Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gyakorlaton nem kéne a tanárna...

Gyakorlaton nem kéne a tanárnak pótlási lehetőséget biztosítani?

Figyelt kérdés

Ugye gyakorlatról általában 3 alkalommal teljes joggal hiányozhat a hallgató. Fél év alatt bárkivel megeshet egyszer, hogy beteg, késik a vonat stb, még a tanárral is.

Na most a kérdés az lenne, hogy mi van az olyan gyakorlatokkal, ahol minden órán írunk dolgozatot? Akkor így jártam? 10%-ban számít bele egy dolgozat a jegybe és 90%-től ötös... Van erre valami szabály?



2016. okt. 4. 20:26
 1/3 anonim ***** válasza:
49%
Így jártál igen.. egyetem nem középiskola
2016. okt. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A középiskolában nem emlékszem, hogy lett volna valaha pótlási lehetőség, tekintve, hogy ott nem ilyen formában számítottak a jegyek. xD Akkor nem tudom hogy gondolta ezt a tanár, legalább egyszer tuti mindenki hiányzik, így senki sem lesz ötös...

Amúgy meg csak érdeklődtem, mert ilyennel nem találkoztam és nem tudtam hogy működik.

2016. okt. 4. 21:24
 3/3 anonim ***** válasza:

Azt hogy hány alkalommal hiányozhat a hallgató a gyakorlatokról és mi a pótlás rendje a TVSZ szabályozza. Nincs általában, ez egyetemenként változik.


Melyik egyetemről van szó?

2016. okt. 5. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!