Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyan lehetek katona? Milyen...

Szotyika97 kérdése:

Hogyan lehetek katona? Milyen elvárások vannak a kiképzés során?

Figyelt kérdés

Tudnátok nekem segíteni, hogy hol lehet jelentkezni Budapesten katonának? Ill. milyen fizikai követelmények várnak rám.

18 elmúltam.



2016. okt. 6. 12:05
 1/2 anonim ***** válasza:
2016. okt. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én három hétig voltam kiképzésen, de itthoni gondokkal miatt be kellett fejeznem.

Múlt hét pénteken szereltem le.

Be mész toborzó irodába a környéken, ott minden félét papírt ki töltesz, majd kapsz egy idő pontot a Kecskeméti felvételire, ez legtöbbször két napos. Fizikai 3200m futás, 2 perc alatt felules, 2perc alatta fekvőtámasz

Van még IQ teszt, figyelmességi teszt, pszichológussal váló beszélgetés stb.

Nálunk a pszichon 19emberbol 3an mentünk át

De ekkor sem kell be szarni, mert masodfokra még mehetsz és itt 99%at megy.

Amíg a leginkább húzós, az az orvosi

Nálam minden rendben volt, és olyanba kötöttek bele h pattanásos a vállam, ugye májusban volt a felvételi, elég meleg volt és a melegtől ki jött rajtam.

Ha ez megvan, haza jössz és szólnak majd a toborzobol h menjél be megbeszélésre h mikor vonulhatsz stb, szintén kell pár papír még hozzá.

A kikepzes az elég kemény, de inkább a mentális része. Sokat kell tanulni kevés idő alatt. Mert ugye 14 hét helyett már csak 10 hét az egész.

Meg ugye katonaság, tehát állandó szívatas.

Ami jó, az a kaja :D Annyit kapsz hogy alig bírod megenni, és Fanta Pepsi stb.

A társaság is jó volt nagyon,szerencsések voltunk, mi kaptuk a legjobb kikepzoket.

Nagyjából ennyi, de ha a problémám megoldodik én inkább a rendőrségnél folytatom tovább

Sok sikert hozzá!

2016. okt. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!