Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Köztársasági ösztöndíjat...

Köztársasági ösztöndíjat mikor utalják?

Figyelt kérdés
Azt tudom (bár nem értem miért), hogy a szeptemberit az októberivel küldik majd, de hányadikán? Van aki már megkapta? Előző évekből tapasztalat?
2016. okt. 8. 00:47
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:

Elméletileg október 10-én (azaz ma) de szomorúan tapasztaltam, hogy nem jött meg. Sőt, a neptunomon az ösztöníjaknál még ez a félév sincs beállítható állapotban, csak a tavalyi. Pedig nagyon kéne már, mert a fizetésem csak 17-én jön :(


(az október 10-et tanárom mondta, viszont mivel ez emet által meghatározott ösztöndíj, nem feltétlenül tartják be...anno a bursámat is késleltették decemberig és akkor adták egyben de ez azért nem pár ezer ft, remélem azért a héten jön).

2016. okt. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

Ugyanez van nálam is. Már nagyon bosszant, nekem is elég nagy szükségem lenne rá. Szakmai gyakorlatos ösztöndíjam már a 4. hónap késésben van. Mindezt úgy, hogy már augusztusban számoltam rá, mivel a szakmai gyakorlatra minden tartalékom elment. :(

Köszi a választ, azt hittem, hogy már senki nem fog írni.

2016. okt. 10. 23:53
 3/26 anonim ***** válasza:

A szakmai gyakos ösztöndíjat én anno decemberben kaptam meg (gyakon meg nyáron voltam és persze fizettem érte a nyári kolit stb.). Jelenleg még a júniusi fizetésemből élek de a kolidíjat meg már lassan fizetni kellene.

Szerintem megkérdezem megint, vagy ha nem tudják akkor talán az emet ügyfélszolgálatánál kellene rákérdezni. Mert ha egyben adják decemberben, mint a bursát, nekem az is jó csak szóljanak már mert nem mindegy hogy mennyit kell dolgoznom mellette.

2016. okt. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Hát, szívatnak minket.
2016. okt. 17. 11:46
 5/26 Metionin ***** válasza:

Szia!

Előző válaszoló vagyok. Te kaptál azóta valamit? Mert nekem még mindig nem utalták, a hak irodából pedig kidobtak, amikor rákérdeztem, mondván ezt nem nekik kell tudni.

2016. nov. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Szia! Itt sincs róla semmi hír sajnos. Katastrófális az egész.
2016. nov. 8. 16:49
 7/26 anonim válasza:

Sziasztok!

Még mi sem kaptunk semmit. Ti esetleg tudtok valamit róla, hogy mikorra várható? Vagy egyáltalán kihez kell fordulni?

2016. nov. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 Metionin ***** válasza:
Mivel ezt az EMET utalja, valószínű, hogy decemberben kapjuk majd meg az első félévet egyben. Már volt egyszer ösztöndíjam tőlük és akkor is ez történt, havonta kellett volna 20 ezret adniuk de a félévek végén kaptam meg egyben 5-5 havit. Igazság szerint őket kellene ezzel felhívni, mert az egyetemen nálunk nem tudnak erről semmit.
2016. nov. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Megnéztem megint a neptunt, legalább már annyi változás történt, hogy az ösztöndíjaknál bekerült a mostani félév.
2016. nov. 9. 16:04
 10/26 A kérdező kommentje:
Gondolom Ti is megkaptátok a levelet. Jővőhéten megjön.
2016. nov. 9. 18:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!