Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Köztársasági ösztöndíjat...

Köztársasági ösztöndíjat mikor utalják?

Figyelt kérdés
Azt tudom (bár nem értem miért), hogy a szeptemberit az októberivel küldik majd, de hányadikán? Van aki már megkapta? Előző évekből tapasztalat?
2016. okt. 8. 00:47
1 2 3
 21/26 Metionin ***** válasza:
Én reménykedem abban, hogy most már rendesen küldik havonta de az is benne van a pakliban hogy megint csúszik. :(
2017. jan. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
Hát igen, a félévre való regisztrációmat szerintem el se fogadják 10.-e környékére, addig meg elvileg nem küldik, amíg az nincs meg.
2017. jan. 31. 23:31
 23/26 Metionin ***** válasza:
Nálunk február 13-17 a reghét, a félév meg csak jóval ezután lesz beállítható az ösztöndíjak/kifizetésekben, szóval még tájékozódni sem lehet hogy akkor innentől jön havonta vagy megint 4 hónap késéssel érkezik...
2017. febr. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
Van már valami nálad? Nekem ma fogadták el a regisztrációs kérvényt, de egyébként semminek semmi híre.
2017. márc. 8. 10:38
 25/26 Metionin ***** válasza:
Nekem ki van írva, megemelték havi 40-re. A februárit már megkaptam.
2017. márc. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
Nálunk megint csúszik minden, szerintem örülhetek, ha áprilisban látok belőle valamit. Az emelés viszont jól hangzik.
2017. márc. 14. 18:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!