Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tudtok olyan KATOLIKUS gimit...

Tudtok olyan KATOLIKUS gimit ahol NINCS szakosodás?

Figyelt kérdés
És 4 osztályost, és esetleg még a magyar matek szakos osztály szóba jöhet, a többi nem. Úgy utálom hogy már most el kel dönteni hogy miben vagyunk jok!!!!!!! Ja, és lehetőleg jó gimi. 5 vagy 4,9 az átlagom, szval valami olyan szintűt ha lehet, köszi a válaszokat! :) 14/L

2016. okt. 8. 22:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
CRNL Pécs
2016. okt. 9. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Szent Margit Gimnázium (ha èrdekel privátba irj rám ès válaszolok a kèrdèseidre!
2016. okt. 9. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
68%
Nem azt "kell" eldöntened, hogy miben vagy jó, csak azt, hogy mivel szeretnél a gimi alatt egy kicsit jobban foglalkozni. Én pl. nyelvtagozatra mentem, matek-töri-magyar faktra jártam, végül bioszból és kémiából tettem emelt érettségit:) Mondjuk a nyelvtagozat pont olyan, amivel szerintem csak jól járhat az ember...
2016. okt. 9. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mechwart
2016. okt. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) egyébként tegnap kicsit ki voltam akadva, de már eldöntöttem, hogy a premibe megyek természettudományi szakra, mert azokat nagyon szeretem, de remélem azér nem kel majd feltétlen orvosnak mennem :/
2016. okt. 9. 11:51
 6/12 A kérdező kommentje:
Ja, es nyelv szakra azér nem szeretnék menni, mer nem akarok 5 évig suliba járni, de egyébkent nagyon köszi 3as, most megnyugottam, hogy akkpr nem kel orvosnak lennem :D
2016. okt. 9. 11:54
 7/12 A kérdező kommentje:

1. Budapesten lakok :( de ezt elfelejtettem leírni, de azért köszi :)

2. Bocsi, de a szent margitról nem hallotam olyan jokat, de azért köszi neked is! :)

4. Nem ismerem, de köszi, megnézem :)

2016. okt. 9. 11:56
 8/12 anonim ***** válasza:
3-as vagyok: örülök, hogy tudtál dönteni. (Csak a teljesség kedvéért, nem voltam NYEK-es, dehogy! :) Csak "sima" nyelvtagozat volt.)
2016. okt. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Jaa, bocsi :D
2016. okt. 9. 21:32
 10/12 Bogi11 ***** válasza:

Kérdező, mi az a premi??

És a Budai Ciszterci Szent Imrére nem gondoltál?

Amiket tudok még : Szent Angéla, EKG.

2016. okt. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!