Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 16éves vagyok és (Sajnos)...

16éves vagyok és (Sajnos) csak 7ált. Isk. Vég. -van hol és a jogsihoz kérik a8at is hol tudnám meg veni vagy be fejezni?

Figyelt kérdés

#Czxp
2016. okt. 9. 22:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Végezd el felnőtteknek szóló képzésen.
2016. okt. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nekem is volt egy 7. osztálytársam aki 16éves volt 8.ban simán beülhetsz még iskolába. 7 osztállyal sehova nem tudsz menni dolgozni
2016. okt. 10. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes lenne nem csak az általánost befejezni, de még az érettségit is megcsinálni estin. Hidd el, hogy jót tenne neked. A közhiedelemmel szemben a tanulás mindig is a tanulók érdekét szolgálta, szolgálja és fogja szolgálni.
2016. okt. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat igen persze hogy akarok meni tovább tanulni érettségit is akarok meg minden de ahoz elsőnek a 8-at kell le tenem és nem lehet be ülni más suliba mert (híd) programban voltam és ott 3 évet kelet volna a 8 osztályért járni. egy linket küldne nekem valaki vagy 1 teló számot nyiregyen érdekelne a dolog előre is koszonom
2016. okt. 12. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!