Ez normális dolog?

Figyelt kérdés

A töritanárunk kiadott egy lapot, amin rajta vannak a 9.-10.-es témák. Minden hétfőn írat egy témazárónyi anyagból, ismétlés címszóval, és közben még feleltet is az új anyagból (a téma elejére is visszakérdez). Ez normális, más is így csinálja? Két napig folyamatosan tanultam, és még mindig nem vagyok teljesen meg, ez 35 oldal a tankönyvünkben. A csoport fele nem is ment be hétfőn, szerintem ez nem normális dolog. Oké, hogy tanulni kell az érettségire, de ez szerintem túlzás :( Konkrétan töriből többet tanulok, mint minden más tantárgyból együttvéve.

Nem kérek oltásokat, csak feltettem egy kérdést.

12.-es vagyok egyébként.



2016. okt. 12. 20:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyetemen egy ilyen ajàndék lesz.
2016. okt. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Csak én mondjuk nem törit fogok tanulni egyetemen...
2016. okt. 12. 20:37
 3/5 A kérdező kommentje:
Valaki még? Komolyan érdekel, hogy ez normális-e.
2016. okt. 14. 21:20
 4/5 anonim ***** válasza:
igen, velünk is ez volt csak nekünk egy dupla órára kellet megtanulnunk a 2 tankönyvnyi anyagot és abból feleltünk úgy hogy bármit kérdezhetett
2016. nov. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 BiTOPro97 ***** válasza:

Én művészeti középsuliba jártam, nálunk a műv. töriből volt komoly felkészítés - finoman szólva, jó nem szekatúrával, tehát nem jegyre például, de csak példáknak aki németalföldi festő munkásságáról, vagy itáliai reneszánszfestőkből valaki bármit is nem tudott a megadott olvasmányokból, az jövőhéten újra kikérdezték.

Amúgy viccesen nekünk a töri érettségi is keresztbekérdezgetősen a művészettel lett feldúsítva.

2016. nov. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!